eReport.sk
Tomáš Taraba
Tomáš Taraba. Foto: fb/tt

Taraba: Liberáli pápežovu návštevu vnímajú ako politickú agitku!

“Pamätáte si na poslednú návštevu Jána Pavla II na Slovensku? Staručký pápež predposlednú cestu pred smrťou venoval Slovákom. Liberáli okolo Pavla Ruska vtedy spustili antikampaň, že prečo vlastne zbytočne prichádza, koľko peňazí to celé bude stáť a veď už tu dvakrát bol,” začína svoj dnešný status nezaradený poslanec Tomáš Taraba.

Konzervatívny politik pripomína, že v čase poslednej návštevy Jána Pavla II na Slovensku sa niektoré médiá stotožnili s liberálnych politikov: “Tento naratív bol prítomný de facto vo všetkých liberálnych médiách.”

Návštevu pápeža komentovali viacerí naši politici:

  1. Pápež František
  2. Boris Kollár a Eduard Heger.
  3. Šejk Ahmad at-Tajjib kráča s pápežom Františkom.
  4. Pápež František
  5. Slovenský premiér Eduard Heger počas tlačovej konferencie po stretnutí premiérov V4 + Slovinsko v Ľubľane 9. júla 2021.

Vzápätí sa Taraba pokúsil o analýzu súčasnej situácie. “Uplynulý rok nám liberáli vysvetľovali, že najväčšou biologickou zbraňou proti korone je nechať otvorené obchodné domy, ale zakázali ľuďom chodiť do kostola. Zavretý kostol sa stal symbolom efektívneho boja proti korone. Včera ohlásená návšteva pápeža na Slovensku pookriala liberálnu dušu. Čítame s dôrazom, že pápež neprichádza na Slovensko na základe pozvania Cirkvi, ale progresívnej liberálky Čaputovej. Zdôrazňuje sa, že v Maďarsku možno Orbánovi nepodá ani ruku, ale Čaputovej venuje 4 dni. Nie je problém už ani to, že sa budú sláviť bohoslužby v čase tretej vlny. Čo to o liberáloch na Slovensku hovorí? – položil si rečnícku otázku, na ktorú obratom ponúka aj odpoveď: “Prinajmenšom to, že pápežovu návštevu nevnímajú ako pastoračnú misiu, ale ako politickú agitku na podporu liberálov a že rok zavreté kostoly na Slovensku boli jednoznačne politickým a nie infektologickým rozhodnutím.”

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport