eReport.sk
Základné hodnoty Európskej únie
Europoslankyňa Monika Beňová. Foto: tasr

Ste len obyčajní zlí klamári, ktorí bez zla a konfliktov neviete existovať, odkazuje Beňová Denníku N


Politici na Slovensku, a to koaliční aj opoziční, vyzývajú po atentáte na Roberta Fica všetkých k zdržanlivosti pri rozdúchavaní ďalších vášní, a zároveň médiá k tomu, aby ešte viac nestupňovali rozkol v spoločnosti rozličnými komentármi. Žiaľ, niektorým médiám to nič nehovorí a v ich prípade je to akoby hádzanie hrachu o stenu. Oni ale veľmi dobre vedia, prečo to robia.

Urážky nielen Smeru-SSD, ale jeho voličov

Je pravdou, že na súčasnom mrzme v našej spoločnosti majú zásluhu nielen politici, ale aj médiá, a najmä tie mainstreamové. Jedným z tých doslova nenapraviteľných je aj Denník N, na ktoré má ťažké srdce i europoslankyňa za Smer-SSD Monika Beňová. Komentár v Denníku N k súhrnu udalostí za ostatný týždeň ju vyprovokoval k napísaniu statusu, pretože, podľa nej, opäť len vyústil k útokom. Tentokrát na ministrov Roberta Kaliňáka a Matúša Šutaja Eštoka. Nezabudli pri tom pochváliť, samozrejme, opozíciu a časť médií, teda aj seba samých.

Dennodenne ste chrlili články o tom, že sme vrahovia, mafia, svine, čvarga či dezoláti, a váš arcihejter a otec predsedu PS M.M. Šimečka urážal nielen nás, ale aj našich voličov či kohokoľvek, kto sa na našu adresu vyjadril podporne

Monika Beňová, europoslankyňa z Smer-SSD

„Tak vám teda pripomeniem, ako ste dennodenne chrlili články o tom, že sme vrahovia, mafia, svine, čvarga či dezoláti, a váš arcihejter a otec predsedu PS M.M. Šimečka urážal nielen nás, ale aj našich voličov či KOHOKOĽVEK, kto sa na našu adresu vyjadril podporne,“ začala Beňová poriadne zostra. Opovržlivé články a rozhovory s osobami, ktoré pri akejkoľvek príležitosti urážali našu krajinu a jej občanov doma aj v zahraničí, boli podľa nej na dennom poriadku.

Ani pretvarovať sa dlhšie nedokážete

„Vymysleli ste si Tormovej okuliare v prezidentskej kampani Korčoka, klamali ste pod falošným rúškom zachraňovania demokracie v kaviarňach. Strašili ste dennodenne katastrofami, za ktoré mohol podľa vášho pomýleného sveta Robert Fico a Smer-SSD, vynášali ste informácie zo spisov a vytvárali tlak na verejnú mienku, policajtov, sudcov a prokurátorov. Tvárili ste sa, že len VY viete kto sú zlí a kto dobrí. Nehanebne ste používali tú najhrubšiu mediálnu manipuláciu a aktívne ste sa snažili o likvidáciu všetkých, ktorí s vami odmietali a ODMIETAJÚ súhlasiť,“ vykričala europoslankyňa Denníku N časť z toho, čo tu jeho redaktori nastvárali a robia aj naďalej.

Nehanebne ste používali tú najhrubšiu mediálnu manipuláciu a aktívne ste sa snažili o likvidáciu všetkých, ktorí s vami odmietali a ODMIETAJÚ súhlasiť.

Monika Beňová, europoslankyňa z Smer-SSD

„Lebo nič iné ste nikdy nevedeli a nikdy nebudete vedieť robiť. Ani pretvarovať sa nedokážete dlhšie ako pár dní,“ pokračuje Beňová v tvrdej kritike a vzápätí ponúka jeden zásadný rozdiel medzi Denníkom N a ňou. To preto, lebo ju, samozrejme náhodne, spomenuli v súvislosti s urážkami ich sektárskej modly, prezidentky Čaputovej. Ona ju však nikdy ničím neurazila.

Mali ste šancu byť lepšími ľuďmi, ale…

„Dokonca, keď sa rozhodla kandidovať a naliehali na ňu, aby sa vzdala v prospech Mistríka, tak som sa jej verejne zastala ako ženy. Keď som sa dozvedela, že na jej adresu vykrikovali urážlivé hrubé nadávky, tak som sa jej, opäť verejne, ospravedlnila. A opakujem, napriek tomu, že som na jej adresu nikdy nič znevažujúce nepovedala. To nie nám, ale vám chýba elementárna slušnosť a pokora a cit. To vy ste hluchí, slepí a zlí,“ odkazuje Denníku N.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová
  2. Monika Beňová
  3. Monika Beňová
  4. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová

„Preto viem, že všetky tie vaše prázdne výzvy a reči o zmierení a slušnosti, čo za posledných pár dní napísal či povedal ktokoľvek z vás, je len ďalšie klamstvo. Lebo ste len obyčajní zlí klamári. A aj keď poviete dobrý deň, tak ho okrem seba nikomu neprajete. Vy totiž bez zla a konfliktov neviete existovať. Máte smutné životy, ale nie je mi vás ľúto. Mali ste šancu byť lepšími ľuďmi,“ zakončila Monika Beňová svoj poriadne ostrý status.

Zdroj: FB / Monika Beňová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ste len obyčajní zlí klamári, ktorí bez zla a konfliktov neviete existovať, odkazuje Beňová Denníku N

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: