eReport.sk
Premiér Heger a prezident Zelenskyj
Premiér Heger a prezident Zelenskyj. Foto: fb/premier.sr

Stančík je zúfalý: Chcú odvolávať Hegera, ktorý od prvého dňa stojí za Ukrajinou!


Hegerova menšinová vláda má byť v parlamente odvolávaná 8. decembra. Návrh na vyslovenie nedôvery vláde podala SaS. Liberáli doteraz boli akousi „koalíciou v opozícii,“ zdá sa, že aj trpezlivosť Richarda Sulíka má niekde hranice. „Toto trápenie musíme čo najskôr skončiť. Vyzbierali sme podpisy, oslovili sme poslancov strany Hlas-SD, ktorí k našim 20 hlasom pridali ďalších desať,“ vyhlásil. To pobúrilo aj Andreja Stančíka, ktorý je zúfalý z toho, že chcú odvolávať Hegera, ktorý od prvého dňa stojí za Ukrajinou!

Mohlo by vás zaujímať

  1. Zľava Igor Matovič (OĽANO) a Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Patova situácia
  3. Peter Pčolinský o predčasných voľbách
  4. Heger reaguje na Sulíkovu výzvu

„Idú odvolať premiéra, ktorý sa od prvého dňa vojny jasne postavil na stranu Ukrajiny a ktorý Slovensku robí skvelé meno v zahraničí. Premiéra, ktorý bol ich najväčším spojencom vo vláde, zatiaľ čo ostatní lídri nad nimi lámali palicu. A to v čase, kedy nás naši východní priatelia najviac potrebujú,“ píše Stančík na sociálnej sieti. Otázkou je, čo potrebujú Slováci, keďže Eduard Heger je ešte stále premiérom Slovenska a nie Ukrajiny.

Súdna mapa

Pamätám si, ako zachraňoval súdnu mapu a presviedčal poslancov, ktorí s ňou mali problémy. Hovoril, že netreba hľadieť na autora, ale na osoh pre krajinu. Nuž, čo na spomínanú súdnu mapu hovorili tých, ktorých sa najviac týkala, si môžete prečítať tu.

Falošnosť

Stančík sa vo svojom vyhlásení venoval aj tomu, že má byť Heger odvolávaný na základe „nezmyselných a falošných argumentov.“ Štátny tajomník zjavne necíti, že by sa naša krajina už v stave chaosu nachádzala.

„Na základe falošných a nezmyselných argumentov, akými sú nedohoda s lekármi, či slabá pomoc ľuďom s energiami, idú vrhnúť krajinu do totálneho chaosu, pričom “problémy”, ktoré majú súvisia s parlamentom, nie vládou Eduarda Hegera.“

Čo sa týka pomoci ľuďom, nuž zatiaľ kým iné vlády už mesiace pomáhajú svojim obyvateľom, bežný Slovák najprv čakal, kým sa z rozhádanej vlády stane menšinová, potom čakal Heger na kroky Únie a aktuálne všetci spoločne čakáme, či vôbec prejde Matovičov rozpočet. Až potom, nejakú tú pomoc ľudia uvidia. Celý status štátneho tajomníka si môžete prečítať tu.

Zdroj: fb A. Stančík, webnoviny

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stančík je zúfalý: Chcú odvolávať Hegera, ktorý od prvého dňa stojí za Ukrajinou!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne