eReport.sk
Kaľavského vypočujú cez telemost
Ján Kaľavský. Zdroj: polícia sr

Šokovaný politológ: Kaľavského svedectvo je otrasné! Majú čurillovci zodpovednosť za sedem mŕtvych?


„Majú čurillovaci z NAKA zodpovednosť za sedem krajne podozrivých úmrtí?,“ pýta sa vo svojom najnovšom komentári politológ Roman Michelko, poukazujúc na svedectvo bývalého operatívca NAKA Jána Kaľavského.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamran a čurillovci sa vyhrážajú
  2. Na kombosnímke zľava obvinený Marek Kaňka a jeho kamarát Eduard Heger.
  3. Artur Bekmatov, socialisti, opozičný politik
  4. Rovnosť pre všetkých
  5. Heger by zo seba nemal robiť spasiteľa
  6. Hamran nekoná zákonne
  7. Najlepším biznisom je byť kajúcnik
  8. Kaľavského vypočujú cez telemost

„V každej normálnej krajine by svedectvo bývalého šéfa operatívy NAKA Jána Kaľavského, viedlo k masovým demonštráciám požadujúcim vyšetrenie neprípustných praktik NAKA, pádu vlády, predčasným voľbám a exemplárnemu potrestaniu padlých policajtov, ako aj politikov a prokurátorov z Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorí im napriek masívnym a hrubým nezákonnostiam kryli chrbát,“ uviedol ďalej odborník, ktorého obsah najnovších vyhlásení Kaľavského a najmä následné podozrivé ticho vo verejnom priestore zjavne znepokojujú aj šokujú.

„Pochopil, že je obklopený psychopatmi a sociopatmi“

Kaľavský si podľa politológa po čase uvedomil, že akými ľuďmi je na NAKA v skutočnosti obklopený. „Ján Kaľavský po istom čase pochopil, že je obklopený psychopatmi a sociopatmi a že musí čím skôr prejsť na správnu stranu. O tom, že naďalej sa na hrubých nezákonnostiach nechce podieľať bolo, keď Čurilla ´vtipkoval´ o vražde detí,“ konštatuje Michelko, ktorý pripomína jeden z najmrazivejších momentov Kaľavského osobnej spovede.

Vieme, čo chystali čurillovci na Dianu Santusovú, ako jej chceli podpáliť auto a mnoho ďalších veci. Ale oveľa viac toho nevieme. A nevedia to ani čurillovci, a preto sú veľmi nervózni a robia chybu za chybou.

„Svedectvo Jána Kaľavského je naozaj otrasné. Popisuje, ako sa lámu charaktery, aké neprípustné, doslova sadistické metódy sa používajú pri lámaní ľudí, ako sa klamú sudcovia, ako sa vyrábajú dôkazy, s jediným cieľom splniť politickú objednávku a zlikvidovať Smer. Vidiac, čo stvárajú ľudia z časti NAKA, začal spolupracovať s policajnou inšpekciou a aj vďaka nemu dnes vieme aspoň o malej časti zločinov časti NAKA pod vedením Čurillu. Tak vieme, čo chystali čurillovci na Dianu Santusovú, ako jej chceli podpáliť auto a mnoho ďalších veci. Ale oveľa viac toho nevieme. A nevedia to ani čurillovci, a preto sú veľmi nervózni a robia chybu za chybou. A Kaľavskému pritom ide o život. Je najvyšší čas, aby aj slovenský národ pochopil, kam ho táto vláda vedie a povedal dosť,“ uzavrel k téme.

Zdroj: fb/veciverejne.romana.michelka

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokovaný politológ: Kaľavského svedectvo je otrasné! Majú čurillovci zodpovednosť za sedem mŕtvych?

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne