eReport.sk
ŠOK Zomrel iba 40-ročný futbalista!
Kamerunský futbalista Modeste M´Bami. Zdroj: fb/psg

ŠOK Zomrel iba 40-ročný futbalista! Získal s Kamerunom olympijské zlato

ŠOK Zomrel iba 40-ročný futbalista! V dozaista primladom veku navždy odišiel bývalý kamerunský reprezentant Modeste M´Bami. Bývalý hráč Parížu Saint-Germain či Olympique Marseille zomrel podľa francúzskeho športového denníka L´Equipe na infarkt.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Futbalový svet v slzách!
  2. Svet hokeja ponorený v slzách
  3. Rozlúčka s legendou
  4. Slovensko smúti!
  5. Siniša Mihajlovič na archívnej snímke.
  6. veku 83 rokov zomrel George Cohen

Kamerunský stredopoliar získal so svojou rodnou krajinou olympijské zlato v Sydney v roku 2000. Za národný tím nastúpil na 38 stretnutí a zaznamenal 3 góly.

Reagoval slávny francúzsky klub

Na klubovej úrovni získal s Parížom a Marseille dvakrát Francúzsky pohár. „S hlbokým zármutkom sme prijali správu o úmrtí nášho bývalého hráča Modesteho M´Bamiho. Klub vyjadruje úprimnú sústrasť jeho rodine a blízkym,“ napísal v stanovisku na sociálnej sieti Paríž Saint-Germain.

Nečakaných úmrtí bolo už viac

V závere decembra minulého roku športový svet zasiahla rovnako smutná správa.  Vo veku 49 rokov znečakane zomrel bývalý uruguajský futbalista Fabian O´Neill, ktorého kedysi Francúz Zinedine Zidane označil za najtalentovanejšieho hráča.

V roku 2021 smútil aj slovenský futbal po úmrtí talentovaného iba 18-ročného hráča. Adrián Nagy, bývalý mládežnícky reprezentant SR a v čase svojej smrti kmeňový hráč tímu DAC 1904 Dunajská Streda zahynul 1. novembra 2021 po tragickej dopravnej nehode. 

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ŠOK Zomrel iba 40-ročný futbalista! Získal s Kamerunom olympijské zlato

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti