tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico na snímke z videa. Prinscreen: FB/R.Fico

Smer reaguje na slová Makóa: Novinári by sa mali radšej rovnako intenzívne zaujímať o TOTO!

Predseda opozičnej strany Smer-SD a poslanec Národnej rady SR Robert Fico odmieta, že by sa stretával s bývalým šéfom Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovítom Makóom.  Poprel tak piatkové slová Makóa, ktorý uviedol, že sa vlani stretávali a Fico mu zadával rôzne úlohy. Stanovisko TASR poskytol hovorca Smeru Ján Mažgút.

„Robert Fico ako predseda vlády nemal žiaden dôvod stretávať sa a ani sa nestretával s Ľudovítom Makóom. Skúste si sami položiť otázku, aké úlohy mohol od Ľudovíta Makóa ako súkromnej osoby chcieť Robert Fico z pozície opozičného politika,“ skonštatoval hovorca.

Novinári by sa mali podľa stanoviska radšej rovnako intenzívne zaujímať o obsah stretnutí Igora Matoviča (OĽANO) s Makóom a informovať verejnosť o tom, ako ho súčasná vláda korumpuje cez zákazky so štátnou Slovenskou poštou.

Makó je superkajúcnik, ktorý zamestnáva politikov aj políciu:

  1. Ľudovít Makó, jeden z najkľúčovejších kajúcnikov na Slovensku.
  2. Ľudovít Makó, jeden z najkľúčovejších kajúcnikov na Slovensku.
  3. Robert Fico (Smer-SD).
  4. Ľudovít Makó a František Imrecze.

Makó v piatok uviedol, že k minuloročným schôdzkam s Ficom došlo, keď už bol Fico v opozícii a Makó už nebol funkcionárom finančnej správy. Mal od neho chcieť informácie. Tvrdí, že sa s ním stretával aj predtým, keď bol vo funkcii premiéra. O tom, čo od neho chcel, Makó podľa svojich slov hovoriť nemôže.  

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smer reaguje na slová Makóa: Novinári by sa mali radšej rovnako intenzívne zaujímať o TOTO!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku