tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico Foto: tasr

EXKLUZÍVNE FOTO Exhibicionista Fico? Po ulici sa premával hore bez a potom s fľaškami vína odišiel na motorke!

Jazda s vetrom vo vlasoch a vo vzduchu závan slobody. Predseda slovenských sociálnych demokratov zo Smeru Robert Fico si užíva leto plnými dúškami a po cestách sa vyváža na nablýskanej motorke ako hlavný hrdina amerických kultových filmov. Jeho víkend však nebol len o jazdení a expremiér si dal zrejme aj poriadne do tela vo fitku. A potom sa ukázal na ulici hore bez!

Strana Smer to vždy bola výkladná skriňa slovenských politikov na motorkách. Nadupaným dvojkolesovým tátošom holdovali bývalí ministri vnútra a financií Robert Kaliňák i Ján Počiatek a tak nečudo, že po čase tejto vášni podľahol aj ich stranícky a vládny šéf. V roku 2011 dokonca absolvovali všetci spoločne pánsku jazdu na motorkách po západnom pobreží USA.

O desať rokov neskôr je ale situácia oveľa dramatickejšia. Kajúcnik Ľudovít Makó i bývalý šéf finančnej správy František Imrecze vypovedali o korupcii v Smere a o ovplyvňovaní vyšetrovania keď bola strana ešte súčasťou vlády. „Tlačia len udavačov a tlačia ľudí, ktorí sedia vo výkone väzby, aby rozprávali a vytvárali obraz na základe pokynu Matoviča,“ reagoval Fico. Vrásky na čele by mu malo robiť aj zmarené referendum o predčasných voľbách, ktoré zastavil ústavný súd. No zdá sa, že líder Smeru si zo sveta zatiaľ ťažkú hlavu príliš nerobí.

Fico na proteste? Fico na motorke!

V sobotu bol v Bratislave pred úradom vlády protest proti očkovaniu a protipandemickým opatreniam štátu. Mnohí ľudia tam vzhľadom na Ficov negatívny postoj k očkovaniu očakávali aj jeho prítomnosť. Avšak márne. Opozičný líder bol totiž v tom čase v straníckom sídle na Súmračnej ulici a pravdepodobne sa venoval úplne inej aktivite. Objektív portálu eReport ho zachytil pred budovou ako sa premáva po ulici hore bez, v šortkách s tričkom iba prehodeným cez ramená. V ruke držal fľašky minerálky a vyzeral ako by práve dokončil náročný cvičebný program.

Robert Fico na motorke značky Honda. – Foto: eReport

Po chvíli sa však presunul do vnútra budovy a von už vyšiel oblečený v rifliach a košeli. Niesol si však so sebou aj špeciálny náklad. V rukách mal aj dve fľašky vína. Po chvíli si nasadil helmu, alkohol schoval do vaku a odfujazdil na luxusnej mašinke nevedno kam.

Líder Smeru mal náročný týždeň:

  1. Ľudovít Makó, jeden z najkľúčovejších kajúcnikov na Slovensku.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNE FOTO Exhibicionista Fico? Po ulici sa premával hore bez a potom s fľaškami vína odišiel na motorke!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku