eReport.sk
Michal Šimečka
Šéf Progresívneho Slovenska Michal Šimečka. Foto: tasr

Šimečka asi blúzni: Budeme bojovať za to, aby nás neuniesli smerom k Orbánovi či Putinovi


Súčasná slovenská opozícia, ktorej lídrami sú najmä Progresívne Slovensko a SaS, zvoláva ľudí protestovať na námestia prakticky proti všetkému, čo koalícia v parlamente navrhne odhlasovať, ale aj za odvolávanie ministrov, ktorí nerobia tak, ako si ONI želajú. Napriek tomu percentá koalícii rastú, kým z opozičných strán malý úspech zaznamenávajú iba progresívci. Aj to im ale stačí, aby sa vytešovali akí sú skvelí a ako národ chce, aby vládli práve oni.

Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú…

Aj napriek tomu, že opozícia kritizuje a kritizuje, percentá v najnovšom prieskume narástli strane Smer-SSD až na takmer 25%. Progresívnemu Slovensku by dalo svoj hlas 22,6% ľudí, čo jeho predseda považuje na „obrovský“ úspech. Doslova uniesť sa nechal Michal Šimečka aj v statuse, v ktorom sľubuje ľuďom krajšie zajtrajšky. „Vážime si vašu dôveru. Demokracia na Slovensku zažíva pod Ficom, Dankom a Pellegrinim ťažké časy,“ konštatuje hneď v úvode líder progresívcov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. gen. M. Lučanský
  2. Tabuľa s nápisom na budove, v ktorej sídli Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) na Budatínskej ulici v Bratislave
  3. Šimečka je klamár
  4. Organizujú i protest
  5. Šimečka Šimečkovci
  6. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  7. Do Globsecu idú obrovské peniaze
  8. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.

„V PS ich budeme naďalej čo najdôraznejšie konfrontovať a bojovať za to, aby nás neuniesli smerom k Orbánovi či Putinovi. A budeme tiež ďalej pracovať na opatreniach pre budúcnosť Slovenska,“ sľubuje Michal Šimečka ľuďom niečo, čo zrejme splniť ani náhodou nedokáže. „Táto ich partia totiž raz skončí, a potom bude treba od prvého dňa naprávať a dobiehať všetko to, na čo dnes kašlú,“ zakončil svoj status líder progresívcov zabúdajúc pri tom nielen na to, čo jeho „skvelí“ ľudia natárali o Slovákoch ešte pred voľbami, ale aj ako im škodia ich žalovaní v europarlamente a ako ich uráža otec ich „Boha Michala“.

Zdroj: FB / Michal Šimečka

Zdroj: FB / Michal Šimečka

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šimečka asi blúzni: Budeme bojovať za to, aby nás neuniesli smerom k Orbánovi či Putinovi

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne