eReport.sk
Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
Ľuboš Blaha, podpredseda parlamentu a podpredseda strany Smer-SSD. Foto: tasr

Šírite nenávisť voči slovenskému národu, my si ale Slovensko nedáme! Odkazuje Blaha Šimečkovi a spol.


Zrejme už iba veľmi málo Slovákom treba pripomínať, že „klan“ Šimečkovcov neslúži Slovensku, ale niekomu úplne inému. Michal Šimečka sa síce usiluje všetkých okolo presviedčať, že tomu tak nie je, lenže jeho kroky, ale aj výroky jeho straníckych kolegov či vlastného otca hovoria a ukazujú niečo iné. Zrejme sa držia hesla „Škodiť! Škodiť! Škodiť!“ Smutné na tom ale je, že Michal Šimečka vedie stranu, ktorej názov je – Progresívne Slovensko!

Šimečkovci, to nie je názor, ale hanobenie!

Takto si zrejme predstavuje Michal Šimečka a spol. „progresívne“ Slovensko. Také, ktoré oni dostávajú na kolená, pretože mu – škodia. Nielen tým, že novej, demokraticky zvolenej vláde neustále hádžu polená pod nohy miestami až nechutnou kritikov, ale i tým, že chodia žalovať a hovoriť nepravdy do europarlamentu a od Európskej komisie žiadajú potrestanie nehodnej vlády a pozastavenie vyplácania eurofondov. „Nemôžeme zatvárať oči nad tým, čo páchajú Progresívci. Už dosť!“ píše hneď v úvode statusu Ľuboš Blaha, podpredseda parlamentu a zároveň podpredseda strany Smer-SSD.

Šíriť priam rasistickú nenávisť voči slovenskému národu, znevažovať SNP ako posledný nácek a nadávať ľuďom do svíň a luzy – to nie je názor, ale hanobenie!

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Sme-SSD

„Keď na mňa prezidentský kandidát OĽaNO z Remišovej strany Dubovský podal trestné oznámenie za môj pozitívny názor na Che Guevaru, tak Progresívci tlieskali. Ale keď naši poslanci podajú trestné oznámenie na Šimečku staršieho, ktorý hanobil slovenský národ, tak už odrazu synáčik Šimečka vykrikuje, vraj to je prenasledovanie za názory. Zbláznil sa, farizej?“ konštatuje Blaha a Šimečkovi odkazuje: „Šíriť priam rasistickú nenávisť voči slovenskému národu, znevažovať SNP ako posledný nácek a nadávať ľuďom do svíň a luzy – to nie je názor, ale hanobenie!“

Za Slovensko musíme bojovať doma aj v Európe

„Je hanbou, že ani teraz sa neviete za svojho nenávistného otca ospravedlniť – zjavne aj vy nenávidíte slovenský národ, rovnako ako on. Inak by ste v Európskom parlamente neprijímali protislovenské rezolúcie,“ rozohňuje sa podpredseda slovenského parlamentu, ktorý na jeho európskom výbore obhajoval kontrarezolúciu Národnej rady SR, ktorú sám pripravil. Eurovýbor ju schválil a on verí, že čoskoro ju príjme aj celý parlament.

„Vyzývame v nej slovenskú opozíciu, osobitne PS-ko, aby prestali šíriť nenávisť voči Slovensku a zároveň kategoricky odmietame, aby sa Európsky parlament staral do našich vnútorných záležitostí a legislatívneho procesu, do ktorého ho nič nie je,“ konštatuje rázne Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  2. Šimečka Šimečkovci
  3. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha

„Všelijakí Demirelovia a Lundgrenovia nič o Slovensku nevedia, tak nech držia ústa a nech o nás nešíria klamstvá. My nie sme žiadna kolónia, na to zabudnite,“ prízvukuje Ľuboš Blaha záverom, v ktorom ešte dodáva: „Musíme za Slovensko bojovať – doma aj v Európe. Za to, čo spáchal Európsky parlament, si zaslúži tvrdú odozvu. My si Slovensko nedáme!“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šírite nenávisť voči slovenskému národu, my si ale Slovensko nedáme! Odkazuje Blaha Šimečkovi a spol.

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: