tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Steven Seagal a Vladimir Putin, foto:tasr/ap

Seagal v ruskej talkshow: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!

Bývalý hollywoodsky herec Steven Seagal pokračuje vo svojich ostrých vyjadreniach proti Ukrajine v súvislosti s rusko-ukrajinskou vojnou, ktorá je spoločenskou témou číslo jeden už niekoľko mesiacov. Seagal je známy tým, že problémy ukrajinskej strany konfliktu pomenúva bez zbytočného prifarbenia, aj keď s ním mnohí ľudia s určitosťou nesúhlasia.

„Na Ukrajine sú stotisíce nacistov a mnohí z tých chlapov chcú bojovať,“ povedal Seagal v ruskej talkshow Vladimira Solovjova, ktorý je považovaný za jedného z hlavných kremeľských propagandistov. Rozhovor odvysielala ruská štátna televízia Rossija 1.

Považuje sám seba za Rusa

Seagal prekvapil aj vnímaním svojej vlastnej štátnej príslušnosti. V show totižto prehlásil, že sám seba považuje za ruského občana. Zároveň je herec dlhodobým podporovateľom ruského prezidenta Vladimira Putina a v súčasnosti natáča na Ukrajine dokument, ktorý má divákom priblížiť vojnu aj z druhej a pre Seagala reálnejšej perspektívy. „Každý z vás, všetci ste moja rodina a priatelia. Stojíme a držíme spolu v dobrom aj v zlom,“ vyjadril sa Seagal.

Konflikt vraj obsahuje množstvo fake news

Bývalá americká hviezda opäť zopakovala, že informácie, ktoré sa dostávajú do spoločnosti, obsahujú veľké množstvo falošných posolstiev. „Asi 98 percent správ o Ukrajine píšu ľudia, ktorí tam nikdy neboli. Sú to informácie z trollých fariem,“ povedal s dodatkom, že fake news sú nebezpečnejšie ako jadrové zbrane.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Seagal v ruskej talkshow: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku