eReport.sk
Steven Seagal a Vladimir Putin, foto:tasr/ap

Seagal v ruskej talkshow: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!


Bývalý hollywoodsky herec Steven Seagal pokračuje vo svojich ostrých vyjadreniach proti Ukrajine v súvislosti s rusko-ukrajinskou vojnou, ktorá je spoločenskou témou číslo jeden už niekoľko mesiacov. Seagal je známy tým, že problémy ukrajinskej strany konfliktu pomenúva bez zbytočného prifarbenia, aj keď s ním mnohí ľudia s určitosťou nesúhlasia.

„Na Ukrajine sú stotisíce nacistov a mnohí z tých chlapov chcú bojovať,“ povedal Seagal v ruskej talkshow Vladimira Solovjova, ktorý je považovaný za jedného z hlavných kremeľských propagandistov. Rozhovor odvysielala ruská štátna televízia Rossija 1.

Považuje sám seba za Rusa

Seagal prekvapil aj vnímaním svojej vlastnej štátnej príslušnosti. V show totižto prehlásil, že sám seba považuje za ruského občana. Zároveň je herec dlhodobým podporovateľom ruského prezidenta Vladimira Putina a v súčasnosti natáča na Ukrajine dokument, ktorý má divákom priblížiť vojnu aj z druhej a pre Seagala reálnejšej perspektívy. „Každý z vás, všetci ste moja rodina a priatelia. Stojíme a držíme spolu v dobrom aj v zlom,“ vyjadril sa Seagal.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Desať tisíce padlých
  2. Pripravte sa na zdražovanie nafty
  3. Medzinárodný filmový festival ART FILM v Trenčianskych Tepliciach navštívila 26. júna 1996 aj slávna talianska herečka Gina Lollobrigida, na snímke v sprievode Jozefa Krónera (vpravo) a riaditeľa festivalu Petra Hledíka

Konflikt vraj obsahuje množstvo fake news

Bývalá americká hviezda opäť zopakovala, že informácie, ktoré sa dostávajú do spoločnosti, obsahujú veľké množstvo falošných posolstiev. „Asi 98 percent správ o Ukrajine píšu ľudia, ktorí tam nikdy neboli. Sú to informácie z trollých fariem,“ povedal s dodatkom, že fake news sú nebezpečnejšie ako jadrové zbrane.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Seagal v ruskej talkshow: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne