eReport.sk
foto: profimedia

Zľakla sa petície? Meghan Markle sa bojí, že príde o titul. Harrymu dala jasné inštrukcie!

V Británii už koluje petícia, aby prišli obaja nespratníci o kráľovské tituly. Bola by to spoločenská potupa a tmavovláska to vie. Všemožne sa tomu snaží zabrániť. Zachraňuje čo sa dá.

Maghan Markle je ustráchaná. Jej manžel už asi šliape po kráľovskej rodine až príliš. Žiada ho aby zmiernil útoky voči členom jeho rodiny. Majú ho totiž už plné zuby, rovnako ako Briti. Meghan je podľa dobre informovaného zdroju odhodlaná si titul udržať. Informovali on tom britské médiá. Vojvodkyňa zo Sussexu sa obáva katastrofy. Vie, že ak sa tak kráľovná Alžbeta II. rozhodne, bude to ich spoločenská smrť. Nepochybne už Alžbete dochádza trpezlivosť.

Petíciu Briti húfne podpisujú

Blízky zdroj uviedol pre magazín Heat, že bývalá herečka je znepokojená pre nedávne komentáre Harryho na členov svojej rodiny, ktoré viedli k výzvam na odobratie titulu. „Povedala Harrymu, že musia “zmierniť útoky” na kráľovskú rodinu. Bojí sa, že im vezmú kráľovské tituly, čo by bola katastrofa. Momentálne je zaplavená ponukami, a to je čiastočne pre to, že je vojvodkyňa,“ uviedol zdroj pre magazín.

Stalo sa tak vtedy, keď bola spustená petícia vyzývajúca Harryho a Meghan, aby sa dobrovoľne vzdali svojich kráľovských titulov. Colin Campbell, autorka knihy Meghan a Harry: Skutočný príbeh a ďalších kníh, spustila online petíciu, v ktorej vyzvala princa, aby dobrovoľne požiadal kráľovnú o odobranie titulu a hodností. Petíciu podpísalo viac ako 27 000 ľudí. Novinár Piers Morgan zašiel o krok ďalej a vyzval kráľovnú, aby formálne zbavila Sussexovcov ich titulov. V stĺpci pre Mail Online uviedol: „Ako som písal, keď v januári 2020 oznámili, že končia s Britániou a kráľovskými povinnosťami, kráľovná im mala odobrať tituly.”

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zľakla sa petície? Meghan Markle sa bojí, že príde o titul. Harrymu dala jasné inštrukcie!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti