eReport.sk
Priamy odkaz prezidentke!
Prezidentka Zuzana Čaputová nesúhlasom s Rudolfom Huliakom ako ministrom, a tým nevymenovaním novej vlády podľa Mariána Kéry iba oddiaľuje neodialiteľné. foto: tasr

Gustáv Murín: Zuza, akých špinavostí si ešte schopná aby ste s Ódorom zamietli stopy??


Priamy odkaz prezidentke! Spisovateľ Murín reaguje na dianie posledných dní, kedy vyšli najavo závažné podozrenia. Čurillovci zametajú stopy za svojou údajnou trestnou činnosťou, ktorú robili v spolupráci s kajúcnikmi. Tvrdia to dvaja zamestnanci Úradu inšpekčnej služby.  

O čo ide?

Dvaja zamestnanci ÚIS napísali list. M. Litter a M Holosová v ňom tvrdia, že ich nadriadený, Svitok, v ich neprítomnosti zobral spisy týkajúce sa konaní s kajúcnikmi.

Informáciu o liste priniesol magazín Plus 7 dní a písali sme o tom aj v eReporte. Z listu: “Dnes sa dostavil na odbor špeciálnych činností zástupca riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pán Svitok. Ktorý v našej neprítomnosti, teda v neprítomnosti vedenia tohto odboru, na základe predloženého písomného pokynu zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pána Svitoka vzal všetky spisy týkajúce sa vyhotovovania zvukových záznamov z akcií špecializovaného tímu Oblúk k sebe,” píšu v liste ministrovi vnútra riaditeľ odboru špeciálnych činností Martin Littera a jeho zástupkyňa Martina Holosová podľa Plus 7 dní.

“V dôsledku uvedeného konania, ktoré považujeme za absolútne účelové, nebude možné do budúcna vylúčiť akúkoľvek manipuláciu s uvedenými spismi. Rovnako tak nebude možné vylúčiť ani to, že sa s týmito spismi oboznámili neoprávnené osoby,” upozornili v texte Littera a Holosová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Upozornil na to známy advokát
  2. Zvláštny ťah
  3. Tvrdé obvinenia voči Čaputovej a Ódorovi!

Trestnú činnosť čurillovcov súvisiacu s kajúcnikmi vyšetrovala Diana Santusová s tímom „Oblúk“. Tej policajný prezident Kovařík vraj na priamy pokyn ministra Mikulca zmaril zásah pri ktorom mala byť zaistená jedna z podozrivých osôb. Tej sa podarilo vďaka zmareniu zásahu utiecť. Podrobne o tom, aj o motivácii prezidentky Čaputovej a povereného premiéra Ódora pomôcť čurillovcom zamiesť stopy, hovorili na tlačovej konferencii aj predstavitelia strany SMER-SSD na tlačovej konferencii v sobotu 14. októbra.

Priamy odkaz prezidentke

Na dianie reaguje spisovateľ Murín. Napísal toto: „LEGITÍMNA OTÁZKA do Prezidentského paláca znesväteného modelkou, čo sa tam pri pózovaní váľala po kobercoch. Zuza, akých špinavostí si ešte schopná? Aby ste s Tvojim poskokom Ódorom zamietli stopy po TRESTNEJ ČINNOSTI „čurillovskej mafie“?!! Hodíš sa maród a budeš zdržiavať nástup novej vlády, ktorú si želá väčšina tohto národa, aby konečne nastolila právny štát? O ktorom Ty ako nedoštudovaná fiškáľka nemáš ani potuchy? Tak tomuto slúžiš?!“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gustáv Murín: Zuza, akých špinavostí si ešte schopná aby ste s Ódorom zamietli stopy??

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne