eReport.sk
Ilustračná snímka, foto:fb/policiasr

Dvaja usmrtení v Malackách. Polícia hľadá spojitosť medzi nimi

Polícia vyšetruje prípad úmrtí dvoch osôb v Malackách, rovnako i možnú spojitosť medzi nimi. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff.

Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci  prečinu usmrtenia, ktoré sa týka nálezu mŕtveho tela 60-ročného muža v areáli jednej z firiem v Malackách. V blízkosti tela muža bola krátka strelná zbraň, policajti našli aj list na rozlúčku, ktorý ich priviedol k ďalšej mŕtvej osobe.  

Mohlo by vás zaujímať

  1. Chlapec so zbraňou
  2. Novinárka skúša streľbu z pištole počas prezentácie nových pištolí, 25. augusta 2015 v Dubnici nad Váhom.
  3. polícia, páska
  4. Sklad humanitárnej pomoci pre utečencov z Ukrajiny v priestoroch Mestského kultúrneho strediska (MsKS) v meste Veľké Kapušany 2. marca 2022.„Na základe informácií, ktoré boli obsahom predmetného listu, policajti vykonali previerku v jednom z rodinných domov v Malackách, našli v ňom na zemi telo 50-ročnej ženy bez známok života,“ spresnil policajný hovorca. „Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ vystrelil na poškodenú, čím jej spôsobil smrteľné zranenie, následkom ktorého na mieste podľahla,“ dodal.

V tomto prípade začal vyšetrovateľ trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. „Možný súvis medzi týmito dvoma udalosťami je predmetom vyšetrovania. Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní,“ informoval Szeiff.

Zdroj: tasrKOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dvaja usmrtení v Malackách. Polícia hľadá spojitosť medzi nimi

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti