eReport.sk
Ničiteľka?
Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Zdroj: tasr

Predsedníčka Za (bez) ľudí Remišová bije na poplach: Zachráňme Slovensko pred hochštaplermi!

Veronika a čo tablety? Poslankyňa Remišová, vyštudovaná bábkoherečka a predsedníčka strany Za ľudí, sa na sociálnej sieti vyjadrila k vystúpeniu Roberta Kaliňáka zo Smeru, v relácii Na telo. Zaujímavé je, že sa ale nezamerala aj na jeho oponenta „demokrata“ Jaroslava Naďa. Ten napríklad tvrdil, že „štátny občan Slovenska bol v Rusku prebrať finančné zdroje v prospech politickej strany Smer na manipuláciu volieb.“ Zdroj však nepovie, ako to zistil ako obyčajný poslanec tiež nie.. Vráťme sa ale k Remišovej a Kaliňákovi.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Karol Farkašovský
  2. Objektivita nadovšetko?
  3. Veronika Remišová
  4. Postupujeme v súlade so zákonmi

Šialenstvo

„Vo víkendovej diskusnej relácii spochybnil Robert Kaliňák platnosť referenda o vstupe do Európskej únie pred takmer dvadsiatimi rokmi, čo sú absolútne bludy. Je mimoriadne nebezpečné, ak politici začnú spochybňovať civilizačné a hodnotové základy, na ktorých stojí náš štát. Tvrdeniami o zmanipulovanom referende, Smer spochyňuje samotnú legitimitu vstupu Slovenska do EÚ, čo je úplné šialenstvo,“ napísala Remišová.

Nuž, pani Remišová teda za civilizačný a hodnotový základ Slovenska pokladá naše členstvo v Európskej únii. Možno by sa teda naša odborníčka mohla nabudúce vyjadriť aj k tomu, čo si myslí o tom, že terajšia EÚ robí všetko preto, aby malé a chudobné krajiny, akou je napr. Slovensko, nemali právo veta.

Ak Jaroslav Naď oznámi, že predčasné voľby budú zmanipulované, lebo Rusko a Smer.. to nechá pani Remišová len tak. Keď Kaliňák vyjadril podozrenie z možnej manipulácie referenda o vstupe Slovenska do Európskej únie, „spochybňuje tým naše civilizačné hodnoty..“

A hochštapleri

„V septembri naozaj pôjde o všetko, pretože Smer je schopný všetkého. Aj toho, že Slovensko vytrhne zo spoločenstva štátov EÚ šírením bludov o neplatnom referende. Nesmieme dovoliť, aby zopár nepoctivých politických hochštaplerov zničilo našu budúcnosť!“ uzavrela poslankyňa.

Veronika a čo tablety?

K tomuto už asi len toľko: Keď pani Remišová hovorí o „politických hochštapleroch,“ myslí tým aj vlády, v ktorých sedela? Tie dve, ktorým sa podarilo naozaj „historicky zapísať do našich dejín?“

Koľko prevádzok padlo na kolená, počas ich vládnutia? Koľko ľudí zomrelo po celonárodných testovaniach? A koľko na kolaterálne úmrtia, keďže sa odkladali operácie a to aj pri tretej vlne, lebo hochštapleri nerátali s tým, že príde?

A čo vaše pexeso pani Remišová? Keď už sme pri tých hodnotách? Nechceli by ste zaň konečne ospravedlniť? Apropó, stihlo ministerstvo, ktoré ste donedávna viedli, okrem nákupov vešiakov a dizajnového nábytku, už poslať dôchodcom tie tablety? Prípadne sety na mobilné dáta?

A vyjadríte sa teda aj k pánovi Naďovi? Ktorý po „odbornej právnej analýze“, ktorú zverejnil na sociálnej sieti, týždne potom, ako daroval majetok štátu Ukrajine, a ktorú mu nepísali ani právnici, a ani to vlastne nebola analýza, tvrdí, že vie, že voľby zmanipuluje Rusko a Smer?

Zdroj: FB V.R.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Predsedníčka Za (bez) ľudí Remišová bije na poplach: Zachráňme Slovensko pred hochštaplermi!

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php