eReport.sk
Ilustračné foto: shutterstock

Posledný výlet s milovaným psíkom. Dojímavé fotky s umierajúcim Montym

Labradoodle menom Monty bol verným spoločníkom svojho pána dlhých desať rokov. Boli ako kamaráti, ktorý si spoločne užívali napríklad výlety po horách. Štvornohý priateľ však ochorel na leukémiu a svojmu pánovi už nestíhal. To, čo pre svojho psíka urobil, vás dojme.

Monty bol pre Carlosa Fresca výnimočný, a preto sa rozhodol, že mu dopraje aj posledný spoločný výlet, informovala televízia Fox News. Na najvyšší vrchol národného parku Brecon Beacons vo Veľkej Británii svojho miláčika vytlačil vo fúriku.

Hora Pen y Fan je so svojimi 886 metrami nad morom najvyšším vrcholom vo Walese. Carlos si symbolicky na rozlúčku vybral práve toto miesto. Cestou stretávali množstvo turistov, ktorých ich príbeh mnohokrát dokonca rozplakal.

Zdroj: Facebook

Monty si však pozornosti a hladkania od okoloidúcich užíval plnými dúškami. Niektorí ľudia sa dokonca ponúkli, že budú fúrik časť cesty tlačiť. „Aj keď bol slabý, užíval si všetok ten rozruch,“ popísal päťdesiatsedemročný Carlos.

Psík zomrel 21. júna, krátko po výlete. „Naši malí spoločnici nás nikdy neodsudzujú, vždy na nás čakajú a ponúknu nám útechu, keď sa nám v živote nedarí,“ prehlásil Carlos. „Bol naozaj výnimočný, Boh ti žehnaj a dobrú noc,“ uzavrel.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport