eReport.sk
Znak bataliónu Azov (v popredí vpravo) počas protestu na hlavnom námestí v Bratislave poriadne vytočil exnárodniarku Annu Belousovovú. Zdroj: fb / Anna Belousovová

Poriadne ostrá Belousovová polícii: Konajte voči prejavom nacizmu aj keď sa to týka utečencov!

Slovensko, rovnako ako celá Európska únia a USA či ďalšie štáty napriek celým svetom, sa postavilo za Ukrajinu, ktorú napadli ruské vojská. Ako vyhlásil šéf Kremľa Vladimir Putin, našich východných susedov chce „demilitarizovať“ a „denacifikovať“.

Podľa Vladimira Putina je na Ukrajine množstvo fašistov a ľudí prikláňajúcich sa k tejto ideológii. Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj však tvrdí opak, teda že na Ukrajine nič také nie je a sú to len výmysly ruskej hlavy štátu, aby mohol napadnúť jeho krajinu. Bývalá podpredsedníčka nášho parlamentu a súčasná šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová ale v statuse poukazuje na niečo, čo sa odohralo počas protestu Ukrajincov na hlavnom námestí v Bratislave. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Hlavnou úlohou polície už nie je ochrana zákonov?

Podľa Anny Belousovovej v tomto prípade už fakt ostáva človeku rozum stáť. „My tu prijímame utečencov z Ukrajiny, aby tu robili na hlavnom námestí v Bratislave nacistické rozcvičky?!“ píše v úvode exnárodniarka a dodáva, že dav na námestí vykrikoval pozdravy ukrajinských nacistov a používal vlajku Azova, ktorá je na Slovensku oficiálne považovaná za nacistický, extrémistický symbol.

My tu prijímame utečencov z Ukrajiny, aby tu robili na hlavnom námestí v Bratislave nacistické rozcvičky?!

Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť

„Znak bataliónu Azov je uvedený v publikácii – pomôcke Polície SR už od roku 2017!!! Alebo sa niečo zmenilo a ukrajinský nacizmus a extrémizmus má na Slovensku zelenú?!“ pýta sa šéfka neparlamentnej strany. „Kde sú dnes tí „nezávislí“ novinári, ktorí pred pár rokmi písali tieto články? Kde je Polícia SR?! Ich hlavnou úlohou už nie je ochrana zákonov a poriadku, ale lustrovanie čo je, či nie je hoax?“ kladie ďalšie otázky Belousovová a na záver poriadne ostrého statusu dodáva:

Related Posts

  1. Anna Belousovová
  2. Anna Belousovová
  3. Atmosféra na bratislavskom Slavíne bola v pondelok 9. mája poriadne hustá.
  4. Ruský veľvyslanec v Poľsku Sergej Andrejev (uprostred) je obliaty červenou farbou vo Varšave v pondelok 9. mája 2022.
  5. Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg. Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.

„Vyzývam Políciu SR a hlavne ministra vnútra aj policajného prezidenta, aby konali voči prejavom nacizmu aj keď sa to týka utečencov!!! Pre nich platia naše zákony, zákony Slovenskej republiky!“

Zdroj: fb / Anna Belousovová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poriadne ostrá Belousovová polícii: Konajte voči prejavom nacizmu aj keď sa to týka utečencov!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti