eReport.sk
Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová zvozila Zelenského za výzvy európskym lídrom: Pletie si sám seba s riaditeľom zemegule!


Bývalá politička a známa komentátorka verejného diania Anna Belousovová kritizuje ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského za jeho vyhlásenia na adresu európskych lídrov. Zelenskyj sa rozhodol verbálne zatlačiť na západné krajiny, aby našli odhodlanie a urobili ďalšie zásadné kroky proti ruskej agresii. Belousovová si jeho slová vysvetľuje tak, že Zelenskyj požaduje zavedenie embarga na ruskú ropu. Ako však vieme, s týmto budú mať viacerí lídri európskych štátov problém.

„Jedinou otázkou je, koľko ukrajinských mužov, koľko ukrajinských žien bude môcť ruská armáda zabiť, kým vy, určití politici, a my vieme, kto ste, nájdete nejaké odhodlanie?“, pýta sa Zelenskyj.

Zelenskyj jej začína vadiť

Zelenskyj svojimi vyhláseniami pravdepodobne logicky sleduje záujmy Ukrajiny, ktorá sa v súčasnosti bráni proti ruskej invázii, no Belousovová si aj napriek tomu myslí, že takýmito výzvami poriadne prestrelil: „Tento pán si asi pletie sám seba s riaditeľom zemegule, či pupkom sveta. Začína mi dosť vadiť jeho štýl reči a prejavy nadradenosti. Som zvedavá, kto bude pomáhať Ukrajine a jej ľuďom, ak sa zosypú naše ekonomiky. Konkrétne tá naša- slovenská k tomu už nemá ďaleko aj vďaka viac ako štedrej pomoci Ukrajine. Len pomoc utečencom a zbrane predstavujú miliardy eur!“

Bude vás zaujímať:

  1. Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina).
  2. Premiér Eduard Heger (OĽANO).
  3. Ruský prezident Vladimir Putin.
  4. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj (na obrazovke) počas virtuálneho prejavu k poslancom v cyperskom parlamente v Nikózii 7. apríla 2022.
  5. Zložia zbrane počas Vianoc?

Požaduje od nás Zelenskyj hromadné hara-kiri?

Mnoho ľudí sa na rozdiel od expolitičky Zelenského zastáva s argumentom, že Ukrajina potrebuje pomoc a západné krajiny musia byť voči nej solidárne. Na druhej strane však zaznievajú hlasy, že Ukrajina v minulosti bez konzultácie so západným svetom spravila viacero chýb, na ktoré teraz len dopláca.

„Podľa Zelenského je to ale všetko málo a požaduje spáchať od všetkých hromadné hara- kiri pre slávu Ukrajiny, či skôr jeho osobne. Fakt, že začínam toho mať tak akurát DOSŤ! Že sa tak nikto na Ukrajine nepýtal na náš názor v čase, keď sa TO všetko na Majdane začínalo. Pravda je, že pán Zelenský sa vtedy pýtať nemohol. Hral iné úlohy…,“ uzavrela Belousovová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová zvozila Zelenského za výzvy európskym lídrom: Pletie si sám seba s riaditeľom zemegule!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: