eReport.sk
Anna Belousovová
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovovú vyrušuje Mikloš u Čaputovej: Môžu nostalgicky spomínať na bombardovanie Juhoslávie!

Bývalá politička a pravidelná komentátorka verejného diania Anna Belousovová kritizuje jednu z nominácií prezidentky SR Zuzany Čaputovej na pozíciu poradcu. Najnovšie sa verejnosť totižto dozvedela, že si prezidentka do svojho najbližšieho tímu zobrala bývalého ministra financií Ivana Mikloša, ktorý dlhé roky pôsobil aj na vysokej pozícii na Ukrajine.

„Ešte im tam chýba Dzurinda a môžu si založiť spolok oddaných priateľov USA. Po večeroch môžu potom nostalgicky spomínať na bombardovanie Juhoslovávie, alebo si premietať záznam z popravy Kaddáfiho. Alebo počúvať spomienky Ivana Mikloša na Majdan v Kyjeve, ktorý začal šíriť na Ukrajine západnú demokraciu – v Odese, kde za živa zhoreli desiatky ľudí ´vďaka´ nacistom a na východnej Ukrajine, kde kyjevský režim zabil 14 tisíc nevinných ľudí,“ tvrdo kritizuje Belousovová na sociálnej sieti.

„Nie je prezidentkou všetkých občanov“

Čaputová touto nomináciou bývalého politika s veľmi vyhranenými názormi podľa expolitičky dokazuje, že nezastupuje všetkých občanov: „Pani Čaputová tým, že si za poradcu vybrala bývalého politika, ktorý má za sebou nie slávnu minulosť, znovu dokázala, že ona nie je prezidentkou všetkých občanov.“

Zdroj: Fb/Anna Belousovová

„Na predaji SPP poškodil Slovensko o 9 miliárd“

Mikloš je často spájaný s viacerými kauzami spojenými s privatizáciou veľkých strategických podnikov. Podľa mnohých mal exminister svoju úlohu aj v kauze Gorila. Belousovová v tejto súvislosti pripomína jedno zo závažných obvinení, ktoré podľa jej mienky zjavne ešte dostatočne nevysvetlil. „To jej nevadí, že pri predaji SPP poškodil tento človek Slovensko o cca 9 miliárd korún?! A ďalšie škody, ktoré nás stáli jeho ekonomické experimenty ani nespomínam,“ poznamenala.

Bude vás zaujimat:

  1. Šimpanz so samopalom, ktorého mal Baránek na mysli.
  2. poslanci z Hlasu

Na záver si pripravila pre prezidentku jednu cennú radu. Čo myslíte, využije ju? „Čo tak zobrať za poradcu ešte aj Kisku, pani prezidentka? Celkom by do vášho tímu pasoval,“ uzavrela Belousovová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovovú vyrušuje Mikloš u Čaputovej: Môžu nostalgicky spomínať na bombardovanie Juhoslávie!

Odoberať
Upozorniť na
guest
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti