eReport.sk
Foto: tasr

POLÍCIA pátra po osobe, ktorá na MS v hokeji zhasla svetlo: Majú pre ňu prekvapenie

Včerajší zápas na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji bol naozaj napätý. Ľudia tŕpli v kŕči a na toľko šancí, pri ktorých sme mohli dať gól, by nám nestačili ani obe ruky. Tak či onak, všetko skončilo dobre a Slovensko nad Dánsko vyhralo 2:0. Za výsledok však môžu ďakovať neznámej osobe, ktorá v správny čas urobila v aréne niečo nezvyčajné.

Počas tretej tretiny zápasu, kedy Dáni na našu bránku robili poriadny nátlak a už sa aj zdalo, že nám dajú gól, zastavili zápas. V hlave, kde sa odohrával zápas zhaslo svetlo. Či už išlo o technickú chybu alebo niekto sa oprel o vypínač a vypol ho, nevedno, no mnohí Slováci mu/jej zo srdca poďakovali a odľahlo im. Vďaka tomuto okamihu sa stav nezmenil a Dáni nám nedali ani jeden gól.

Polícia Slovenska neváhala a aj ona sama sa vyjadrila k danej situácii. Vidno, že máme skalných fanúšikov aj medzi mužmi zákona. Na Facebooku napísala, že po danej osobe pátra. Aby ľudí nechala v napätí, ďalšie riadky vybodkovala a na konci napísali: „Radi by sme jej poďakovali aj osobne,“ zavtipkovali. Samozrejme odozva na seba nenechala dlho čakať a ľudia reagovali. Dokonca ho označili aj za najlepší príspevok, aký kedy videli.

Zdroj: Facebook Polícia SR


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

POLÍCIA pátra po osobe, ktorá na MS v hokeji zhasla svetlo: Majú pre ňu prekvapenie

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti