eReport.sk
Foto: instagram

Pľuščenkova manželka zdvíha adrenalín Ukrajincom. Oplakáva luxus, o ktorý prišla

Jevgenij Pľuščenko sa spolu s manželkou Janou Rudkovskou postavili od začiatku invázie na stranu ruského prezidenta. Neprejavili veľa empatie s Ukrajincami, navyše sa neustále sťažujú na obmedzenia, ktoré okúsili kvôli sankciám.

Jana Rudkovská len krátko po začiatku vojny vyjadrila túžbu, aby sa konflikt čo najskôr urovnal, pretože má blízkych v oboch krajinách a ťažko sa jej na to pozerá. Odvtedy sa však tvári, ako keby sa u našich susedov nič nedialo a rieši najmä svoj luxus.

„Som smutná a veľmi urazená. Som si viac než istá, že v budúcnosti táto značka venuje ruským ženám ich vlastnú kolekciu, pretože nás veľmi a nezaslúžene urazili. My vieme odpúšťať.“

Jana Rudkovská

Len nedávno sa sťažovala na to, že z Ruska odišlo niekoľko známych značiek, ktoré jej budú veľmi chýbať. Teraz je zase sklamaná z ubúdajúceho množstva francúzskeho šampanského, ktoré sa už taktiež prestalo dovážať do Moskvy. Okúsila to aj počas jedného z letov domov, keď sa musela uskromniť len s ponukou domácich vín.

„Letecká spoločnosť vysvetľuje zmenu ponuky ťažkosťami so zásobovaním. Zmierme sa s novou realitou potom, čo nám francúzske výrobne šampanského urobili pápá. Zohnať dobré francúzske šampanské bude skoro veľmi ťažké! Zásobte svoje vínne pivnice alebo prejdite na ruský ružový sekt, ktorý je mimochodom vynikajúcej kvality a chuti,“ s trpkosťou odporučila svojim známym.

Viac sa dozviete:

  1. Evelyn, Pavol Habera s Danielou Peštovou a Miriam Kalisová

Urazili ruské ženy

Rudkovská si posťažovala aj na odchod známej francúzskej módnej značky z ruského trhu. Podľa jej slov bola z toho veľmi sklamaná, pretože investovala veľa peňazí do ich výrobkov. Napriek tomu, že sa pozná s jej majiteľom, odkázala im štipľavý odkaz. „Som smutná a veľmi urazená. Som si viac než istá, že v budúcnosti táto značka venuje ruským ženám ich vlastnú kolekciu, pretože nás veľmi a nezaslúžene urazili. My vieme odpúšťať,“ dodala Pľuščenkova manželka, ktorá v čase krízy uprednostnila riešenie vlastného blahobytu a toho, že sa musí na čas trochu uskromniť.

FOTO: Jevgenij a Jana milujú luxus

Jevgenij Pľuščenko s manželkou, FOTO: Instagram/Jana Rudkovska


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pľuščenkova manželka zdvíha adrenalín Ukrajincom. Oplakáva luxus, o ktorý prišla

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti