eReport.sk
Foto: instagram

FOTO a VIDEO Krasokorčuliar Pľuščenko krstil syna: POZRITE na ten luxus, prepych a hojnosť

Krasokorčuliar Jevgenij Pľuščenko (38,) alebo Alexander Pľuščenko ako ho poznajú viacerí, dosiahol vo svojom živote všetky najvyššie ciele, aké športovec dosiahnuť môže. Je mnohonásobný majster sveta, Európy, aj olympijský víťaz. Za svoju kariéru si zarobil obrovské peniaze. Nedopraje len sebe, ale nešetrí ani na svojej rodine. Príkladom sú krstiny jeho ďalšieho syna.

Po tom, čo svoju profesionálnu kariéru zavesil na klinec, Pľuščenko sa pustil do iných projektov. So svojou ľadovou šou vystúpil aj v našich končinách. No jeho zaneprázdnenosť a cestovanie si vyžiadali svoju daň. Stroskotalo mu prvé manželstvo, z ktorého má aj syna. Šťastie sa na neho však opäť obrátilo a v roku 2009 si vzal bývalú moderátorku z Kazachstanu Janu Rudkovskú. V roku 2013 sa im narodil ich prvý syn Alexander.

Zdroj: Instagram Yana Rudkovskaya

V októbri minulého roku sa však krasokorčuliar pochválil veľkou novinkou. Narodil sa im druhý syn Arsenij. Podľa informácií zo zahraničných médií dieťatko vynosila Pľuščenkovcom náhradná matka. Teraz po pár mesiacoch, malému chlapčekovi vystrojili krstiny, ktoré ich museli stáť poriadny balík. Na fotografiách, ktoré zverejnil Pľuščenko ale aj na videu od Jany je vidieť luxus, prepych a hojnosť. „Arsenij bol pokrstený pred 2 dňami, som šťastný, že sa z našich priateľov stali krstní rodičia. Je ním slávny šampión Anton Sikharulidze a priateľ našej rodiny Natalya Yakimchik!”, napísal krasokorčuliar k fotkám.

A ako to vyzeralo na oslave? Na príprave si dali poriadne záležať. Z prístrešku, pod ktorým sa oslava konala, viseli krištáľové lustre. Boli tam obrovské žirafy, veľkí medvedi a kvetinová výzdoba. Na oslave prevládala zeleno-modrá kombinácia. Na stole sa nachádzala obrovská trojposchodová torta taktiež s písmenom A (ako Arsenij) na vrchu.

Zdroj: Instagram Alexander Pľuščenko

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO a VIDEO Krasokorčuliar Pľuščenko krstil syna: POZRITE na ten luxus, prepych a hojnosť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti