eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok. Foto: tasr

Pellegriniho poslanec predpovedal Mikulcovi basu: Komando kukláčov mu rozkopne dvere!

Pôjde Mikulec do basy? Túto otázku si položil na sociálnej sieti nezaradený poslanec Matúš Šutaj Eštok, ktorý je súčasťou strany Petra Pellegriniho, Hlas-SD. A na otázku o tom, či minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) skončí za mrežami, si Šutaj Eštok hneď aj odpovedal a treba povedať, že veľmi konkrétne.

“Predpokladám, že ráno o 4.30 vtrhne do bytu ministra vnútra Mikulca komando kukláčov z NAKA so samopalmi. Rozkopnú mu dvere, prevrhnú nočný stolík, na ktorom má uložené svoje hodinky za 40.000 EUR a odvedú ho do basy,” popísal scenár, ktorý sa podľa neho mal stať realitou.

Minister vnútra Roman Mikulec len nedávnom čelil odvolávaniu v parlamente. – Foto: tasr

A vzápätí vysvetlil prečo. “Dôvod? Bývalý šéf NAKA Zurian v rozhovore verejne povedal, že existuje výpoveď kajúcnika Daniela Čecha, že si ešte ako šéf vojenského spravodajstva pýtal úplatok v tisíckach eur za IT systém. Ak platí padni komu padni a NAKA berie každého na základe výpovede kajúcnikov, od zajtra bude v base nielen bývalý šéf SIS, ale aj aktuálny minister vnútra,” pripomenul Šutaj Eštok.

Výpoveď Zuriana vyvoláva mnoho otáznikov:

  1. Branislav Zurian

Následne zdôraznil, že pokiaľ Mikulca NAKA nechá na pokoji, je jasné, že koľká bije. “Ak sa tak nestane, potvrdí sa, že úzka skupinka policajtov a prokurátorov zneužíva vybraných zločincov a kriminálnikov, aby vopred zmanipulovanými výpoveďami usvedčovali vláde nepohodlných ľudí. Takzvaná Matovičova zločinecko-policajná skupina, ktorú aktuálne za podozrenie z nezákonných praktík vyšetruje inšpekcia ministra vnútra. Konkrétne sa v tejto súvislosti hovorí o policajtovi Čurillovi a prokurátoroch Kyseľ, Repa a Šurek. Zo strany zločincov v nej majú byť Matovičova spojka Makó, Matovičov spolužiak Suchoba a kriminálnik Petrov. Tak si ráno nastavme budíky a sledujme či tu ide o spravodlivosť a či zavrú Mikulca, alebo len o politickú pomstu,” dodal Pellegriniho opozičný poslanec vo svojom statuse.

Zdroj: fb/sutajestokm

My len dopĺňame, že poslanec Šutaj Eštok sa mýlil, svoj status zverejnil ešte včera (2.7.) a nezachytili sme, že by dnes zavčas ráno policajné komando u Mikulca zasahovalo. Bude teda platiť druhá možnosť, že tu nejde o spravodlivosť, ale o niečo iné? Teda, samozrejme, ak nechceme spochybňovať slová exriaditeľa NAKA Branislava Zuriana…

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport