eReport.sk
Foto: tasr

Prehovoril! Mikulec o údajnom úplatku, ktorý mal vziať

Minister vnútra Roman Mikulec odmieta, že by zobral počas svojho pôsobenia vo vojenskej tajnej službe úplatok. Po rokovaní vlády tak reagoval na informácie portálu Plus 7 dní o nahrávke, v ktorej má o údajnom úplatku hovoriť bývalý šéf finančnej správy František Imrecze s exšéfom Národnej kriminálnej agentúry Branislavom Zurianom.

„Absolútne odmietam, nikdy v živote som s pánom I. o žiadnych úplatkoch nehovoril ani som žiadne úplatky od neho nezobral,” vyhlásil Mikulec. Podľa svojich slov sa s ním stretol iba ako riaditeľ Vojenskej spravodajskej služby pri nákupe softvéru. Podľa Mikulca mal Zurian predmetné informácie odstúpiť vyšetrovateľom. Verí, že orgány činné v trestnom konaní vypočujú všetkých zainteresovaných vrátane jeho, aby sa ukázala pravda.

Mohlo by vás zaujímať:

Minister obrany Jaroslav  Naď verí kolegovi vo vláde. „Podľa tých dokumentov, ktoré som videl vo vojenskom spravodajstve vrátane interných, sa potvrdzuje verzia pána ministra,“ povedal. Podľa Naďa informácie o tom, že Mikulec mal vziať úplatky, sú skôr úpornou snahou ministra zdiskreditovať.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport