eReport.sk
Peter Sabaka
Peter Sabaka. Zdroj: reprofoto rtvs

Dnes sa chystá „diskusia“ pred domom Sabaku: Funguje mu mozog? Aj na to sa ho spýtame!

Na zoznam slovenských expertov z oblasti medicíny, pred ktorých príbytkami sa organizujú protestné zhromaždenia odporcov očkovania proti covidu pribudne po dnešku aj príbytok infektológa Petra Sabaka. Na sociálnej sieti o tom informoval nielen organizátor akcie Marek Šoun, ktorý „na čaj“ pred domom mediálne známeho zástancu vakcinácie pozýva, ale aj samotný Sabaka.

Sabaka sa udalosťou, ktorá sa chystá priamo pred jeho domom v Bratislave – a to dnes o 17.00 h – sám „pochválil“ na sociálnej sieti ešte v nedeľu, dokonca zdieľal aj odkazy na stránky súvisiace s protestným zhromaždením pod jeho oknami.

„To je pekné. K narodeninám mi idú usporiadať moju vlastnú open air diskusnú šou. Akurát mám obavy, že moderátor bude mať tak vo všetkom jasno, že sa ani nedostanem k slovu,“ poznamenal v statuse.

Zdroj: fb/peter.sabaka

Organizátor protestného zhromaždenia sa rovnako ešte v nedeľu prihovoril na sociálnej sieti prostredníctvom videa, v ktorom okrem pozvania Slovákov pred Sabakov príbytok, veľmi kriticky hodnotil aj postoj hlavy štátu Zuzany Čaputovej k očkovaniu proti covidu.

„Ani raz si občanom neuviedla, že skutočne tá vakcína môže spôsobiť aj smrť… Ja nemôžem zato, že sa stretávaš len s profesorom Krčmérym, ktorému mozog funguje len na 50 percent, virológom Sabakom, ktorému neviem či funguje mozog, zajtra (dnes 9.8. – pozn. red.) sa ho to spýtame…“, tykacím spôsobom adresoval Šoun prezidentke aj takéto výčitky. Sabaku sa chcú dnes podľa jeho slov pýtať, prečo sa majú ľudia dať zaočkovať.

Zdroj: fb/soun.marek

Sabaka patrí medzi medializovaných expertov, ktorí sa vyjadrujú ku covidu a očkovaniu:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dnes sa chystá „diskusia“ pred domom Sabaku: Funguje mu mozog? Aj na to sa ho spýtame!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti