eReport.sk
Andrej Stančík Foto: facebook AS

Oľaňák vysmial Blahu: Pacient prežíva krušné chvíle!

Len včera sa nechal český prezident počuť, že povinné očkovanie proti covidu, je zrejme jedinou cestou, ako sa dostať z pandemickej krízy. Dokonca uviedol, že by sme si mali brať príklad z Rakúska.

„Všetci politici sa boja povedať, že jediným riešením je povinné očkovanie, pretože by stratili hlasy. Ja si to môžem dovoliť, pretože ja už po desiatich rokoch končím vo funkcii prezidenta,“ mal povedať Zeman, ktorého slová tlmočil na sociálnej sieti prezidentov hovorca Jiří Ovčáček. „Uvažujme podobne ako Rakúsko o povinnom očkovaní, pretože sa zdá, že je to naozaj jediná cesta, ako sa z tej covidovej krízy dostať,“ dodal.

Český prezident Miloš Zeman.

Zeman podporil myšlienku povinného očkovania proti covidu. – Foto: tasr/ap

Jeho slová potešili zástancov očkovania aj na Slovensku. Voľkal si aj mladý poslanec za OĽANO Andrej Stančík, ktorý okamžite využil príležitosť a vysmial opozičného poslanca Ľuboša Blahu. Práve smerák je totiž dlhoročným obdivovateľom Miloša Zemana. Kvitoval mu napríklad prístup k Rusku. „Kiež by sme aj my mali hlavu štátu, ktorá hovorí pravdu a nešíri nenávisť voči Rusku,“ vyznal sa v minulosti Blaha. Teraz však podľa Stančíka narazil. Dôvodom má byť práve Zemanov postoj k povinnému očkovaniu proti covidu.

– Foto: fb/AndrejStancik95

Strašne sa smejem priatelia, strašne. Pacient Blaha miluje Zemana. Niekoľkokrát ho glorifikoval, vždy ho chváli, hovorí, ako ho stredná Európa potrebuje. Je pre neho múdrym, rozvážnym a skúseným štátnikom. Nie ako tá naša sorosovská lady z paláca! Pacient Blaha ale neznáša očkovanie. Neznáša opatrenia, neznáša kroky vlády, neznáša snahu chrániť ľudské životy. Covid pass je fašizmus, Lengvarský je Mengele. Poznáme to. Prezident Zeman, milovaný pacientom Blahom, ale vyhlásil, že by Česko malo zaviesť povinné očkovanie,“ vytešoval sa poslanec za OĽANO.

„Pre pacienta Blahu teraz nastávajú krušné chvíle. Čo robiť? Ako sa k tomu postaviť? Je Zeman fašista? Je Zeman agentom farmafiriem z USA? Môže za to opäť Igor Matovič? Čo by spravil vodca, štátnik a karpatský génius Fico?“pokračoval uštipačne s tým, že Blaha má zrejme tri možnosti, ako na celú vec zareagovať. Buď označí Zemana za fašistu, osočí médiá či slová české prezidenta skrátka bude ignorovať. Blaha sa síce zatiaľ na sociálnej sieti k Zemanovi priamo nevyjadril, ale hovoril o tom, že vyššia zaočkovanosť nás vírusu nezbaví. „Vakcíny v prípade vírusov nefungujú, pretože vírusy mutujú. Vírus sa snaží prežiť a preto kvôli vakcínam hľadá nové mutácie,“ tvrdí smerák vo videu a tiež zdôrazňuje, že Smer je za dobrovoľné očkovanie.

Čítajte viac:

  1. ĽUBOŠ BLAHA
  2. Robert Fico na snímke z videa.
  3. USA by mali vysvetľovať svoje zlyhania
  4. Robert Fico na snímke videa.
  5. Robert Fico na snímke z videa.

V inom príspevku zase žiada rešpekt pre všetkých. „Mám kopu priateľov, ktorí sú zaočkovaní a plne ich rešpektujem. Nerozdeľujem Slovákov na dobrých a zlých podľa toho, či sú klientmi Pfizeru. To preto som „dezolát“? Chceme len slobodu, diskusiu, pokoru a zmier. Nechceme, aby vláda šírila nenávisť voči našim rodičom. Nie sme žiadni vaxeri ani antivaxeri, sme len normálni Slováci, ktorí si vážia jeden druhého a odmietajú šírenie strachu a nenávisti,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Oľaňák vysmial Blahu: Pacient prežíva krušné chvíle!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre