eReport.sk
Ľuboš Blaha

Je to normálne?! Blahovi zrušila sociálna sieť video a jeho reakcia? Som poctený!

Aj zlá reklama, je reklama. Týmto heslom sa zrejme rozhodol riadiť smerácky poslanec Ľuboš Blaha, ktorý na sociálnej sieti ostro vystupuje napríklad voči povinnému očkovaniu proti covidu. Nedávno dokonca zverejnil video, v ktorom označuje niektoré tvrdenia ako hoaxy. Netrvalo dlho a sociálna sieť mu video zmazala.

Blaha sa vo videu venoval napríklad výroku, že „vakcína je sloboda“. „Nie, nie je. Nerád to hovorím, ale prezidentka Čaputová šírila hoax,“ nechal sa počuť smerák s tým, že zaočkovaní ľudia prenášajú covid a predstavujú rovnaké riziko ako neočkovaní. Niektorí odborníci však tento výrok spochybnili tým, že očkovaný má menšiu šancu sa nakaziť a tým pádom aj šíriť vírus. Poslanec však trvá na tom, že za tretiu vlnu môžu vakcinovaní.

Blaha sa cíti cenzurovaný pre svoje názory. – Foto: fb/LBlaha

Celkovo sa Blaha venoval desiatim tvrdeniam, ktoré vyvracal a označoval ako hoaxy. Niekomu však zrejme došla trpezlivosť a poslancove video nahlásil. Netrvalo dlho a zasiahla sociálna sieť, ktorá ho stiahla. Prekvapivo to však Blaha berie ako vyznamenanie. „Som poctený, že som dosiahol rekord. Ešte nikdy žiadnemu politikovi v našom regióne fejsbúk nezmazal príspevok v takej rekordnej rýchlosti – musel som liberálne kaviarne doslova rozbesniť,“ voľká si Blaha, ktorý tvrdí, že mu sociálna sieť neuviedla dôvod, prečo tak spravila. „Vyčítajú mi, vraj šírim dezinformácie. Fesjbúk mi nenapísal dôvod, prečo zmazal moje video,“ tvrdí poslanec.

Čítajte viac:

  1. Matovič mal nedávno na tlačovke hosťa - plyšového medvedíka v hojdacom kresle
  2. Robert Fico na snímke z videa.

Napísal dlhý príspevok, v ktorom opäť zdôvodňuje svoje závery a výroky. „Vitajte vo vakcinačnej totalite,“ dodal s tým, že sa nenechá odradiť a prezradil, že stiahnuté video zavesil Smer na svoju stránku.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je to normálne?! Blahovi zrušila sociálna sieť video a jeho reakcia? Som poctený!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti