eReport.sk
Ľuboš Blaha, foto: tasr

Zbláznil sa? Blaha udal sám seba Mikasovi, pretože porušil lockdown

Nie je žiadnym tajomstvom, že smerák Ľuboš Blaha dlhodobo kritizuje protipandemické opatrenia ako aj predstaviteľov, ktorých ich navrhujú. Najnovšie sa však rozhodol byť uvedomelým občanom. A síce porušil zákaz, ale sa k tomu aj rovno aj na sociálnej sieti priznal.

„Vážený pán Mikas, dovoľte, aby som sa udal,“ začal na úvod Blaha. „Pred chvíľou som porušil všetky vaše fantastické pandemické opatrenia, potajme som sa vykradol z bytu a išiel som napriek lockdownu na Slavín zapáliť sviečku hrdinom ruského národa, ktorí nás oslobodili od fašizmu,“ prezradil politik s tým, že vo štvrtok si v Rusku pripomínali Deň hrdinov vlasti.

– Foto: fb/LBlaha

Považoval som za správne, aby som si ako poslanec NR SR uctil pamiatku tých, ktorí zomierali za to, aby sme my mohli žiť v slobode – aby nám ju potom takí ako vy mohli zase brať,“ neodpustil si štipľavú poznámku Blaha, ktorý vytýka vláde nápad s povinným očkovaním proti covidu či niektoré opatrenia. „Len toľko som chcel, pán Mikas, dúfam, že môj strašný zločin proti vašim neuveriteľne zmysluplným vyhláškam bude prísne potrestaný,“ uzavrel Blaha.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zbláznil sa? Blaha udal sám seba Mikasovi, pretože porušil lockdown

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php