eReport.sk

Od 26. 2. 2021 do 5. 3. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Planetárne i hviezdne aspekty už na tento týždeň predpovedajú pre drvivú väčšinu tých ľudí, ktorí sa narodili so Slnkom v astrologickom znamení Baran oboch pohlaví a taktiež všetkých vekových kategórií, že sa s veľmi vysokou pravdepodobnosťou, budú prebúdzať a následne aj v plnej miere vo vás aktivovať sily vašej prirodzenej akčnosti – jednej z tých najrýdzejších čŕt vášho z viacerých relevantných dôvodov, skutočne výnimočného charakteru.

Aktivované budú predovšetkým tie sily vo vašej úžasnej povahe, ktorá sa vyznačuje vojenskou disciplínou a tiež vôľou z ocele. To vás bude silnou energiou poháňať i na ceste k úspechu a pri realizácii vašich ambícií rôznorodého charakteru. Tiež nadobudnete aj schopnosť preberania skutočne vážnej zodpovednosti v súvislosti s istými rozhodnutiami, a to nielen za seba, ale už aj za iných ľudí…!

To nadchádzajúce obdobie vás Baranov, čo sa planetárnych a hviezdnych aspektov týka, bude viesť k usilovnosti a pracovitosti väčších rozmerov, než tomu bolo doteraz. Tiež môžete naozaj reálne počítať s tým, že budú od vás vyžadované celkom určite aj vyššie výkony vo všetkom, čokoľvek už budete robiť. U mnohých z vás dospeje čas i k tomu, že si konečne usporiadate i vaše problematické finančné, partnerské či manželské záležitosti.

Dôležité pre vás Baranov je najmä to, aby ste si všetko kvalitne naplánovali a až potom, odvážne započali aj tú praktickú realizáciu svojich veľkolepých plánov na zlepšenie vášho života…! Tí z vás, ktorí ste aktuálne, či ešte stále slobodní, máte naozaj veľmi veľkú šancu už na reálne vybudovanie si aj pekného, obojstranne láskyplného a najmä úprimného vzťahu, ktorý bude založený predovšetkým na dôvere, úcte, skutočnej láske a vzájomne identických názoroch, ale i na vášnivom sexe…!

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika