eReport.sk

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Býci, niečo sa skončilo. Tento týždeň prichádza na rad nová príležitosť.

Tento týždeň by vás vaša netrpezlivosť mohla dostať do problémov. Radšej si všetko poriadne premyslite, než to spravíte, alebo poviete. Platí to najmä vtedy, ak sa chystáte zadĺžiť alebo plánujete splácanie. Radšej sa na to poriadne vyspite, pretože na druhý deň to pravdepodobne budete cítiť inak.
26. máj vám prinesie náhlu neočakávanú zmenu, ako napríklad zatvorenie dverí pred nosom. Musíte sa však len rozhliadnuť po novej príležitosti. Ste pod ochranou vesmíru, vašimi osobnými anjelskými bytosťami, ktoré vám pomôžu ísť ďalej. Ukážu vám cestu, aby ste sa nevydali zlým smerom.

Láska

Začnete týždeň so stabilnou a prízemnou energiou okolo vašich vzťahov. 23. mája sa môžete cítiť inšpirovaní rozdávať svoju lásku prostredníctvom nezištných činov, ako je napríklad vyzdvihnutie svojej partnerky/partnera z práce alebo príprava večere. 24. mája však môžete zažiť nutkanie byť vo svojej vlastnej koži alebo osvojiť si svoju nezávislosť. Mesiac sa vo vašom partnerskom sektore postaví proti Uránu v Býkovi a bude cez vaše vzťahy vysielať vlnu nepredvídateľných rázových vĺn.
Úroveň intimity vo vašom milostnom živote by sa mohla drasticky posunúť 26. mája. Mesiac by vás mohol inšpirovať, aby ste so svojím partnerom uzavreli finančný záväzok. Môžete sa dokonca cítiť pripravení otvoriť sa svojmu partnerovi na oveľa hlbšej úrovni. Ak však váš partner nespĺňa vaše potreby, tento deň môže byť okamihom, keď si uvedomíte, že je čas ísť ďalej.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti