eReport.sk

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Tento týždeň môžete mať problémy s technológiou. Vodnári, je čas na upgrade.

V utorok 25. mája by vás mohol lákať hazard. Ale nie je ten správny čas. Aj malá špekulácia vás môže stáť nejaké peniaze. Bolo by teda lepšie, keby ste si dnes našli iný zdroj pôžitku.
26. mája môžu nastať niektoré významné zmeny. Možno je na čase prevziať kontrolu nad vašim životom. Mesiac vám v najbližších týždňoch pomôže nájsť to správne riešenie. Neponáhľajte sa s rozhodnutím.

Láska

Začiatkom týždňa budete chcieť skúšať nové veci vo vašom milostnom živote. Planéty vás budú povzbudzovať k tomu, aby ste vyskúšali niečo nové. Prebudí sa vo vás nekontrolovateľná túžba odtrhnúť sa od vášho zaužívaného života a začať niečo nové s niekým novým.
26. mája sa môžete spriateliť s novými ľuďmi a obnoviť svoje vzťahy s ľuďmi, s ktorými už viac nežijete, alebo sa s nimi už nestretávate. Mesiac vás donúti zamyslieť sa nad všetkými vašimi vzťahmi a mohlo by to mať vplyv na aj na ten terajší. Budete pochybovať o tom, či má váš partnerský život zmysel. Možno zistíte, že ste spokojní, možno zistíte, že ste z tohto vzťahu unavení a nutne potrebujete zmenu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti