eReport.sk

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Máte k dispozícii potenciálny zdroj peňazí. Škorpióni, tento týždeň, keď budete vynaliezaví, môže vám to priniesť nejaké príjmy.

Ak prechádzate zmluvami, najmä pokiaľ ide o investície alebo pôžičky, musíte si zvoliť správny postup. V utorok vás už len myšlienka na čítania stránok s drobným písmom môže veľmi podráždiť. A ak sa poponáhľate, môžete prehliadnuť dôležité body týkajúce sa úrokových sadzieb alebo splátkových plánov. Ak máte pocit, že sa musíte v tomto projekte posunúť vpred, požiadajte o pomoc kamaráta s chladnou hlavou.
V stredu 26. mája vás zasiahne mesiac obrovskou vlnou a váš svet je zrazu hore nohami. Ale Škorpióni, môžete chytiť surf a surfovať až k brehu. Je to vynikajúci čas na to, aby ste dostali svoje financie pod kontrolu. Môže to znamenať vytvorenie písomného rozpočtu alebo návrat do aplikácie na sledovanie vašich výdavkov. A s touto neistou energiou sa za každú cenu vyhnite obchodovaniu.

Láska

Začiatkom tohto týždňa pocítite prílev lásky a hlbokej emočnej úrovne. Ak chcete zažiť najplnší prejav lásky, musíte byť ochotní skutočne ísť do toho. 25. mája dosiahne romantika nové výšky a povzbudí vás, aby ste vyrazili naplno, pokiaľ ide o odhalenie obsahu vášho srdca.
26. mája zažijete posun v základoch vášho života. Všetky veci, na ktoré sa spoliehate, môžu prísť do úvahy, keď sa budete vyrovnávať s potrebou stáť silní uprostred chaosu. Ak sa vaše vzťahy ukážu nie tak spoľahlivé, ako ste si mysleli, môže byť načase predovšetkým uprednostniť váš pocit pohody. Môže byť čas zvoliť si pokoj namiesto hluku.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti