eReport.sk

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Osoba vo vašej blízkosti môže prežívať zásadné životné zmeny. Blíženci, tento týždeň môžete byť priateľom, trénerom aj terapeutom.

Ak sa v utorok budete ponáhľať, môžete byť neopatrní. Máte sklon k multitaskingu a Blíženci sú v tom dobrí. Ale dnes by vám mohol telefón vykĺznuť z rúk. Mohli by ste omylom autom nacúvať do stĺpu. Alebo sa vám vaša káva môže vyliať na notebook. V utorok buďte veľmi opatrní a nikam sa neponáhľajte.
26. mája mesiac zvýrazní váš dom vzťahov. Niečo, čo vám povie vaša drahá/váš drahý, vám môže vyraziť dych. Slová „Milujem ťa“ môžu len tak vykĺznuť a zaskočiť všetkých v miestnosti. Alebo môže mať táto osoba veľkú novinu. Zostane vám veľa času na premýšľanie a plánovanie budúcnosti. Prichádzajú zmeny, takže môžete očakávať, že aspoň jeden vzťah vo vašom živote prejde pomerne veľkou transformáciou.

Láska

Tento týždeň sa začína najpríjemnejšími a najromantickejšími vibráciami, aké si len dokážete predstaviť. 23. mája mesiac do vás vleje náklonnosť, poéziu a veľa žiadostivosti. Nebuďte prekvapení, ak si vás romantika jednoducho nájde, aj keď ju nutne nehľadáte.
26. mája však môže dôjsť k významnému vývoju vo vašom milostnom živote. Môžete zažiť náhle lúčenie a rozchody. V tomto období by sa vzťah mohol stať oveľa vážnejším. Vzťah sa však môže rozpadnúť aj vtedy, keď to tak nemá byť. Nech sa stane čokoľvek, verte, že to všetko je súčasťou vášho osudu. Ľudia, ktorí sú momentálne vo vašom živote, sú tu z nejakého dôvodu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti