eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Týždenný horoskop

Barani, vo vašej oblasti vzdelávania a cestovanie na dlhé vzdialenosti nastanú významné zmeny. Tento týždeň môže jedno z vašich detí dostať vzrušujúce správy.

Zlá nálada sa šíri. Zdá sa, že aj maličkosti mierne spôsobujú podráždenie vo vašej pokojnej duši. Je dobré vyhnúť sa všeobecne napätým situáciám so spolubývajúcimi. Prejsť vašim domom alebo bytom môže byť ako prechádzka mínovým poľom.
V stredu sa vplyvom mesiaca budete cítiť ako by vás volal svet a vy ste uviaznutí medzi štyrmi stenami. Zvážte plánovanie cesty, na ktorú sa neskôr vydáte. Skontrolujte mapy, cestovné poriadky a hľadajte ubytovanie. Aj keď sa cítite zaseknutí na jednom mieste, nechajte aspoň svoju myseľ slobodnú.

Láska

Tento týždeň ste pod úžasne stimulujúcou energiou obklopujúcou váš milostný život. 23. mája bude mesiac vo vašom siedmom dome partnerstiev sústrediť Venušu vo vašom treťom dome komunikácie, čím prehĺbi vašu túžbu flirtovať, intelektuálne sa spojiť a objaviť, čo si obaja myslíte o rôznych témach. 25. mája bude energia oveľa emotívnejšia. Môže byť čas upokojiť svoju logickú myseľ a jednoducho si dovoliť cítiť lásku.
26. mája by sa váš milostný život mohol uberať úplne novým smerom. Mohla by sa zmeniť celá vaša perspektíva lásky, života a vzťahov. To by vás a vášho partnera mohlo viesť na úplne nové miesto. Tento duchovný posun by však mohol mať vplyv na celú vašu filozofiu a inšpirovať vás k samostatnejšiemu a slobodomyseľnému prístupu k vášmu milostnému životu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti