eReport.sk

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021


Panna, možno sa chystáte presťahovať alebo necháte niekoho, aby sa nasťahoval k vám. Tento týždeň je doma trochu chaos.

Z problému s peniazmi vám začiatkom týždňa môže vychádzať para z uší. Možno zistíte, že na vašej výplatnej páske je chyba, stratíte províziu kvôli menšej chybe alebo môže niekto iný za vás zlíznuť smotanu. Pokojná diskusia s vašim nadriadeným bude nemožná. Namiesto toho si problém poznačte a upozornite ho naň neskôr v týždni.
Streda 26. mája môže signalizovať veľký posun energie okolo vášho obydlia. Možno uvažujete o sťahovaní alebo rekonštrukcii. Ak si nie ste istí, hľadajte znamenia z vesmíru. Ak máte ťažkosti s niečím, čo zahŕňa zem alebo kameň, ako sú napríklad veľké praskliny v stene, rozbité podlahové dlaždice alebo prasknuté dosky, môže byť ten pravý čas to spraviť.

Láska

Na začiatku tohto týždňa vás opustí romantika. 23. mája vám mesiac spôsobí, že sa budete cítiť pobúrení, pretože je energia okolo vášho milostného života emocionálna jazda na horskej dráhe. Avšak 25. mája vám planéty uľahčia vašu schopnosť vyjadrovať svoje pocity s empatiou a ľahkosťou. Hlavne buďte láskaví k sebe.
Váš osobný život môže 26. mája pohltiť príval zmien. Koniec koncov, mesiac sa bude preháňať vašim štvrtým domom domova a rodiny, čo by mohlo ovplyvniť váš milostný život, ak ste si spolu s vašou polovičkou vytvorili domov. Ak máte doma ťažkosti, môže to byť príležitosť zistiť, či je váš partner ochotný tu pre vás byť alebo nie, a poskytnúť vám emočné pohodlie.


Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 21. 5. 2021 do 27. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti