eReport.sk
Dáda Patrasová
Dáda Patrasová, foto: profimedia

O Slováčka sa po mŕtvici stará exmilenka: Dáda Patrasová zúri!

Je šťastná, že je jej manžel doma a v poriadku. Zároveň je Dáda Patrasová(65) na Felixa Slováčka (78) pekne naštvaná. „Urobil zo mňa kravu,“ hovorí.

Keď sa dozvedela, že jej muž leží po mŕtvici v píseckej nemocnici, chcela za ním okamžite ísť. Prekusla aj to, že manžel skolaboval pri exmilenke Lucii Gelemovej, keď s ňou išiel na výlet. „Mala som o Felixa strach. Je to môj manžel, ktorého mám stále rada,“ hovorí Dáda.

Viac sa dozviete:

Kúpila mu obľúbené jablká a chcela za ním prísť do nemocnice. „Povedal mi, aby mi to ani nenapadlo, že sa nechce rozčuľovať. Vraj za ním aj tak chodí pani Gelemová. To ma dosť rozčarovalo. Som jeho právoplatná manželka, s ktorou žije 40 rokov,“ nechápala Patrasová. „Urobil zo mňa na verejnosti peknú kravu,“ rozčuľuje sa jeho manželka.

Keď ho exmilenka odviezla do Prahy, šiel Slováček na večeru s dcérou Aničkou. „Potom prišli domov a priniesli mi naozaj báječnú večeru. Felix vyzeral dobre, Anička tiež, tak som bola spokojná,“ zverila sa Dáda. Slováček nezabudol pred pár dňami spokojne spomenúť, že mu lekári dovolili sex. Dáda má toho už po krk a rozhodla sa vyraziť do Florencie, aby si trošku oddýchla.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti