eReport.sk
Felix Slováček, foto: profimedia

Felix Slováček skolaboval pri exmilenke: Dáde všetko zatajil!

O tom, že Felix Slováček (78) skončil v nemocnici vedeli všetky jeho deti a exmilenka. Manželka Dáda Patrasová (65) ostala v nevedomosti.

O tom, že muzikant skončil v nemocnici informovali Dádu Patrasovú české média. „To snáď nie!,“ vykríkla Patrasová. „Hovoríte, že Felix je v nemocnici. Musím okamžite za ním ísť a zistiť, čo sa deje,“ reagovala umelkyňa.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

Všetko sa odohralo v piatok po ceste na chalupu Felixovej exmilenky Lucie Gelemovej. „V piatok som išiel na chalupu s Luciou. Po ceste sa mi spravilo nevoľno, motala sa mi hlava a bolo mi zle od žalúdka. A potom som skončil v najbližšej nemocnici v Písku, kde ma vyšetrujú,“ povedal Slováček.

Deň na to mu volala jeho manželka a oznámila mu, že sa za ním chystá. Opýtala sa ho na všetky podrobnosti jeho hospitalizácie. Povedal jej o výlete s Luciou, s ktorou sa aj po rozchode stýka. „Nikam nejdem. Ja tu umieram strachom o chlapa, ktorý si vyrazil na výlet s exmilenkou? To som pekne hlúpa,“ okomentovala situáciu Dáda a dodala: „Ja už vážne neviem, čo si mám myslieť. V piatok sme boli s Felixom voliť. Odviezol ma domov a hovoril, že ide ku nám na chalupu. Po ceste mi ešte zavolal a povedal, že mi to pri tých voľbách svedčalo,“ prekvapuje manželka známeho hudobníka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti