eReport.sk
Felix Slováček, foto: profimedia

Felix Slováček prekonal mŕtvicu: Dokonca môžem mať aj sex, teší sa!

Felix Slováček (78) podľa najnovších správ prekonal nebezpečnú mŕtvicu. Do nemocnice pre neho prišla exmilenka Lucie Gelemová (38).

V prepúšťacej správe známeho hudobníka figurovalo slovo mŕtvica. To sa však Slováčkovi nepáči. „Bola to vraj krvná zrazenina, ktorá mi putovala tepnou k mozgu, ale bola našťastie malá a rozpustila sa,“ vyjadril sa hudobník. Lekári mu vraj naordinovali lieky na riedenie krvi, ktoré sa používajú pri zrazeninách a ako prevencia liečby mozgovej príhody. „Ale inak sa mám chovať akoby sa nič nestalo. A to ma teší najviac. Dokonca môžem mať aj sex a to rád počujem,“ netajil radosť Felix Slováček, ktorého z nemocnice vyzdvihla exmilenka Lucie Gelemová.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

„Žije tu blízko, tak je to jednoduchšie, ako keby ma vzala do Prahy,“ vysvetlil známy bohém. O manželku a jej pomoc neprejavil záujem. Po prepustení sa má vidieť s dcérou Aničkou. „Večer sa chystám na večeru s Aničkou. Dáme si do nosa“ povedal Slováček, ktorý si isto neodpustí pohár dobrého vína.

S exmilenkou majú k sebe stále blízko. „Sedem rokov spoločného života sa nedá vymazať.“ Do rúk lekárov sa dostal potom ako skolaboval v aute. „Išiel som s Luciou do južných Čiech na jej chalupu. Po ceste sa mi urobilo nevoľno, motala sa mi hlava a zvracal som. Lucie zastavila a zavolala mi záchranku,“ spomína Felix Slováček.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti