eReport.sk
Anička Slováčková, foto: profimedia

Anička Slováčková ďakuje otcovej exmilenke: Za čo?

Prežila strach o otca keď dostal za jazdy mŕtvicu. Anička Slováčková (26) teraz poďakovala otcovej exmilenke, s ktorou sa nikdy veľmi nemusela.

Hudobníka pred dvomi týždňami zastihla za volantom náhla nevoľnosť. „Točila sa mi hlava, myslel som si, že to súvisí s chrbticou. Potom som ale musel zvracať, tak som pre istotu zastavil na krajnici,“ povedal pred časom Slováček. Expriateľka Lucie Gelemová pre istotu zavolala sanitku, ktorá ho doviezla do najbližšej nemocnice v Písku.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

To poriadne vydesilo jeho dcéru Aničku. „Som vďačná záchranárom a verím, že keby pri tom Lucie nebola, tak si otec vie zavolať aj sám sanitku. Ale som jej za to vďačná a bola by som vďačná každému, kto by pomohol,“ priznala Slováčková.

Keď si otec našiel milenku, nebola z toho nadšená. „Ja nikoho nechcem urážať, ale nepoznám tú pani. Nepotrebujem ju ani poznať a to mi k životu stačí. Samozrejme bola by som radšej keby to bol niekto iný, ale nechcem robiť zlo a kaziť si karmu,“ prehlásila Anička.

I zo strany Gelemovej boli vzťahy na bode mrazu. „Môžem povedať, že som skúsila niekoľko pokusov o zblíženie, tie sa ale bohužiaľ nestretli so žiadnou pozitívnou odozvou,“ priznala Gelemová, ktorá na jar ukončila svoj vzťah s Felixom. S hudobníkom sú však aj naďalej v kontakte.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Anička Slováčková ďakuje otcovej exmilenke: Za čo?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport