eReport.sk
Felix Slováček, foto: profimedia

Čo sa deje za chrbtom Patrasovej a prečo sa o Felixa stará exmilenka?

Felix Slováček (78) tvrdí, že za svoj najväčší motor považuje sex a saxofón. Po zdravotných problémoch sa o neho stará exmilenka.

„Je to predsa erotika, ktorá dáva celému tvorstvu energiu a poháňa ho dopredu,“ vysvetľuje Felix Slováček a dodáva: „A ja považujem za veľké šťastie, že musím stále niečo robiť. Neviem byť nečinný, to by som inak umrel,“ tvrdí. Napriek veku je stále veľmi aktívny a cestuje aj napriek republikou. Nedal si pokoj ani potom, čo prekonal mŕtvicu.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová
  2. Dáda Patrasová

„Môj život si skrátka vyžaduje sex a saxofón.“ A čo tomu hovorí jeho manželka Dáda Patrasová? „Asi má Felix pravdu, na svoj vek je naozaj činorodý. Však ja ani netuším, čo všetko za mojím chrbtom robí,“ komentovala to jeho manžela. Felix skolaboval pri Písku, kde išiel so svojou exmilenkou Luciou Gelemovou na výlet. Tá ho potom z nemocnice odviezla do Prahy a vrátila sa domov do Třebone, kde žije.

„Tá udalosť samozrejme nebola príjemná a našťastie je za nami. V rámci svojich možností sa o Felixa naďalej starám. Ako sme predtým povedali, zostali sme priateľmi, každý máme svoju cestu a sme otvorení ďalšej pracovnej spolupráci,“ uviedla exmilenka.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo sa deje za chrbtom Patrasovej a prečo sa o Felixa stará exmilenka?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport