eReport.sk
O čo Matovičovi vlastne ide?
Igor Matovič. Foto: ereport

VIDEO O čo Matovičovi vlastne ide? Najprv spôsobil chaos v parlamente a teraz TOTO?!

O čo Matovičovi vlastne ide? Hnutie OĽANO a priatelia stiahne pôvodný návrh na mimoriadnu schôdzu Národnej rady (NR) SR so všetkými nedorokovanými bodmi z predchádzajúceho rokovania. Vzhľadom na vyjadrenia niektorých strán predložia nový návrh rokovania len s vládnymi návrhmi a návrhmi z dielne OĽANO. Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) informoval, že plánovaná 92. schôdza nebude a o 10.00 h sa začne 93. rokovanie s novým programom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamran je Matovičov blázon
  2. Orgány by mali konať!

O čo Matovičovi vlastne ide?

„Znemožniť hlasovanie o prerokovaných zákonoch na májovej schôdzi parlamentu nebolo prejavom ani demokracie, ani slobody a solidarity. Vzhľadom na to, že si niektorí naši bývalí koaliční partneri hľadajú za každú cenu zámienky, prečo svoje totalitné správanie z májovej schôdze neopraviť, rozhodli sme sa pôvodný návrh na mimoriadnu schôdzu stiahnuť a predložiť nový,“ vysvetlilo hnutie.

AKTUÁLNE DIANIE V NÁRODNEJ RADE

Zdroj: yt/eReport

SaS hovorila o populizme

Pôvodný navrhovaný program mimoriadnej schôdze mal obsahovať všetky nedorokované body programu 90. schôdze. Kritizovali to napríklad nezaradení poslanci z mimoparlamentnej strany Demokrati. Namietali najmä body z dielne Tomáša Tarabu týkajúce sa paragrafu 363 Trestného poriadku a fungovania prokuratúry. SaS už v piatok (26. 5.) odmietla návrh schôdze. Nechce sa podieľať na „populistických a nezmyselných návrhoch“, ktoré rozvracajú verejné financie, zvyšujú dane a prikazujú iným, ako majú žiť. O čo teda Matovičovi vlastne ide?

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO O čo Matovičovi vlastne ide? Najprv spôsobil chaos v parlamente a teraz TOTO?!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php