eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok. Zdroj: fb/sutajestokm

VIDEO Šutaj Eštok: Ak by platila hmotná zodpovednosť politikov, Matovič dávno sedí v base

Ak by platila hmotná zodpovednosť politikov, Matovič dávno sedí v base! Povedal to poslanec Národnej rady SR a generálny manažér strany HLAS – sociálna demokracia Matúš Šutaj Eštok v relácii RTVS Z prvej ruky. Diskutoval s kolegom z parlamentu za hnutie OĽANO a predsedom ústavoprávneho výboru Milanom Vetrákom. Časť svojho vystúpenia zverejnil Šutaj Eštok na svojom profile na sociálnej sieti.

„Ak by schránková firma OĽaNO splnila svoj sľub, ktorému ľudia naleteli pred voľbami, že prijme hmotnú zodpovednosť politikov za ich zlyhania, dávno by Igor Matovič sedel v base,“ píše Šutaj Eštok.

Matúš Šutaj Eštok zverejnil časť z diskusie v relácii RTVS na svojom profile na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/sutajestokm

Šutaj Eštok: Podvodník a oficiálne bezdomovec

„Tento daňový podvodník je totiž oficiálne bezdomovec, ktorý nič nevlastní ani neužíva. A podobným podvodníkom sľuboval pred voľbami toto: „Nemáš majetok, prepísal si na manželku, alebo na frajerku alebo na partnera, tak fajn, ideš do basy. Nie si schopný zaplatiť, tak ti ukrojíme trošku zo života, zo slobody,“ dodáva ďalej generálny manažér Hlasu.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Hamran je Matovičov blázon
  2. Orgány by mali konať!
  3. Taraba sa pýta. Kto to platí??
  4. Nevie čo je to muž a čo žena

Podľa Šutaja Eštoka podvodníci z OĽaNO „dobre vedeli, prečo nemôžu schváliť hmotnú zodpovednosť politikov. A prečo sa teraz tesne pred voľbami pokúšajú znova ľuďom pomútiť hlavy nejakým Pročkovým, na kolene zbuchnutým návrhom“. „Mimochodom, viete, aký trest pre gaunerov typu Matoviča v ňom ostal? Že keď nebude môcť vzniknutú škodu zaplatiť, bude musieť odísť z funkcie,“ píše ďalej poslanec.

„Oni si z nás naozaj robia srandu v priamom prenose,“ uzatvára svoj status Matúš Šutaj Eštok.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok: Ak by platila hmotná zodpovednosť politikov, Matovič dávno sedí v base

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php