eReport.sk
Hamran je Matovičov blázon
Predseda Smeru Robert Fico, foto:tasr

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra: Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma je Ukrajina!

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra! Predošlé vlády Igora Matoviča respektíve Eduarda Hegera boli znamenité tým, že po vypuknutí vojenského konfliktu na Ukrajine, že Slovensko postavili do pozície jedného z najväčších podporovateľov nášho práve napadnutého východného suseda. Okrem azylu, či inej humanitárnej pomoci, ktorú sme utekajúcim pred vojnou poskytli, Slovensko vehementne posielalo a do dnešného dňa i posiela rovnako aj vojenskú pomoc v podobe zbraní. Toto postavenie sa v otvorenom konflikte na jednu stranu nám dokonca „zabezpečilo“ i štatút nepriateľskej krajiny.

Heger s Naďom definitívne skončili, avšak pomoc Ukrajine ďalej pokračuje. Nová vláda, vláda odborníkov na čele s Ľudovítom Ódorom v „rozbehnutom“ pokračuje.

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra

Predseda Smeru Robert Fico však poukazuje i na problémy, ktoré trápia občanov na Slovensku, a ktoré by mala nová vláda primárne riešiť.

Foto: fb/robertfico

„Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma je Ukrajina. Ráno som si otvoril jogurt a ako vidíte, bol naplnený do 3/4. Skryté zdražovanie ako hrom! Síce za tú istú cenu, ale podstatne menej. 50 gramový rožok je 40 gramový, z litrového nápoja je 800ml.“

„Neurobili nič v boji so zdražovaním“

Opozičný politik a bývalý predseda vlády poukazuje na to, že ako vláda zanedbala boj s problémami, ktoré sužujú občanov našej krajiny. Vysoká inflácia, enormné zdražovanie potravín či energetická kríza. To je niekoľko neželaných javov, ktoré momentálne parazitujú na našej spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Líder OĽANO Igor MatovičI
  2. Prázdna rokovacia sála v Národnej rade
  3. Veronika Remišová
  4. Draxler sa obul do Denníka N

Toto sú praktiky, ako sa vyhnúť zvyšovaniu súm na cenovkách a súčasne zdražovať. Dva roky kričíme na Matovičovu, Hegerovu, teraz aj Čaputovej vládu, aby prijali prísne regulačné opatrenia. Neurobili nič a zdražovanie je na Slovensku 2x vyššie ako priemer v EÚ zóne. Čaputovej vláda dokonca odmieta predložiť do NR SR aj návrh, ktorý by umožnil urýchlene prijať tri zákony proti zdražovaniu, ktoré sme pripravili s potravinármi a obchodníkmi. Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma, je Ukrajina,“ dodáva predseda Smeru Robert Fico na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra: Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma je Ukrajina!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php