eReport.sk
Monika Beňová Ukrajina
Monika Beňová Foto: fb/monikabenova

Monika Beňová: Spájanie pravicových strán? Hľadajú si len výťah, ktorý ich vyvezie k štyrom rokom v parlamente

Spájanie pravicových strán? Už dnes sa nedokážu dohodnúť! Aj takto píše vo svojom nedeľňajšom statuse na sociálnej sieti europoslankyňa za SMER – Slovenskú sociálnu demokraciu Monika Beňová.

„V prvom rade vôbec nechápem, kto tu vymyslel túto tému. Že strany s volebným potenciálom, ktorý sa ani nepribližuje k zvoliteľnosti, by sa mali spojiť pre nejaký ´vyšší princíp záchrany demokracie´. To je taká prázdna floskula,“ píše europoslankyňa s tým, že hlbšie sa jej venovať je strata času medzi dvomi hltmi kávy.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Eduard Chmelár
  2. Orgány by mali konať!

Nedokážu sa dohodnúť na základných princípoch

„Dzurindovi Modrí, Hegerovi Demokrati, Most-Híd, Aliancia, Za ľudí a ďalšie, ktorých názov si ani nepamätám. Títo všetci ale aj tí ktorí sa už popridávali k OĽANO, sú len predpokladom, že ak by sa aj akousi náhodou cez 5% hranicu dostali, bol by to opäť parlament s množstvom podivných skupiniek,“ dodáva Monika Beňová.

Píše ďalej, že už dnes sa „nedokážu dohodnúť“ na úplne základných princípoch spojenia sa do volieb. „Po voľbách sa rozpadnú a rozutekajú po všetkých kútoch NR SR. Tak ako to urobili vždy doteraz. Hľadajú si len výťah, ktorým by sa vyviezli k ďalším štyrom rokom v parlamente. Potom z neho vyskočia a budú sa hádať, útočiť jeden na druhého a vydierať sa a obchodovať s hlasovaniami,“ dodáva europoslankyňa.

Monika Beňová v tejto súvislosti píše, že „toto sme tu videli doteraz. A uvidíme toho viac, keď sa nedohodnú a začne kampaň“. „Jediné, na čom sa dohodnúť vedia, je Lebo Fico, Lebo SMER – SSD. Nič iné ponúknuť doteraz a ani teraz nevedia,“ dodáva.

Po amatéroch zostala krajina v hroznom stave

Monika Beňová sa venuje aj nedeľňajšej relácii TV Markíza Na telo, v ktorej boli hosťami exminister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) a exminister vnútra Robert Kaliňák (SMER – SSD).

„Aj dnešné táranie J. Naďa v Na telo o tom, ako jemu, áno práve JEMU chodia poslanci za Smer niečo tajne rozprávať o zmene voľby prezidenta. Či totálne nezmysly o tajnej informácii o financiách pre Smer z Ruska,“ píše europoslankyňa. Zdôrazňuje, že sú to len ďalšie dôkazy toho, že „títo arogantní klamári sú tým najhorším zlom pre politiku ale aj spoločnosť na Slovensku“.

„Skončila sa vláda amatérov. Ostáva po nej krajina v hroznom stave. S obrovským dlhom, druhá najchudobnejšia krajina v EÚ, s najvyšším zdražovaním potravín. A radšej nebudem pokračovať, aby sme si ešte užili nedeľu,“ uzatvára svoj status Monika Beňová.

Zdroj: fb/monikabenovaep


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Monika Beňová: Spájanie pravicových strán? Hľadajú si len výťah, ktorý ich vyvezie k štyrom rokom v parlamente

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php