eReport.sk
top1 Nicholsonová
Lucia Ďuriš Nicholsonová, foto: facebook L. Ď. N.

Nicholsonová prináša šokujúci príbeh o vakcínach. Ak je toto pravda, máme problém!

Stačila jedna bežná cesta lietadlom do Bruselu a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová má zase o čom rozmýšľať. Lekár, ktorý ordinoval na Slovensku sa jej zdôveril so šokujúcou praktikou s ktorou sa v jednej z nemocníc stretol. Politička nelení a už tento týždeň to chce riešiť. Ak je to totiž pravda, Slovensko môže mať väčší problém ako sa zdalo.

Na jednej zo svojich ciest do Srbska sa od známeho dozvedela príbeh. Ten sa jej zdôveril, že pozná ľudí, ktorí si za 300 eur kúpili doklad o očkovaní priamo od lekára. Politička tomu nešla uveriť a na otázku, či teda tí ľudia majú sfalšované potvrdenie, dostala o to šokujúcejšiu odpoveď. „Nie, majú normálne platné potvrdenie vystavené lekárom, ich očkovanie je aj nahodené do systému, akurát že vakcína skončila vo výlevke a nie v ich ramene, takto som to počul,“ tvrdil jej známy.

Ešte dodal. že ide o celkom slušný biznis bez veľkého rizika, lebo kto už by lekára išiel udať. „Keď čítam o zaočkovaných pacientoch, ktorí sú na ventilácii, sama sa pýtam, či medzi nimi nie sú aj takí, ktorí zaplatili 300 eur za doklad o očkovaní namiesto vakcíny zadarmo,“ zamýšľa sa Nicholsonová vo svojom statuse.

Skúsenosti lekára z Jordánska

Ako to už býva zvykom, šokujúca informácia málokedy prichádza osamotene. Piatok tentoraz letela z Bratislavy do Bruselu. Náhody sa nedejú a keďže lietadlo pristálo s meškaním, vedľa nej sediaci mladý muž nestihol posledný autobusový spoj z letiska. Političke sa ho uľútostilo a tak sa ponúkla, že ho odvezie. „Vysvitlo, že ten mladík je doktor z Jordánska, ktorý pracoval v malackej nemocnici na internom. Hľadal si stálu prácu, na Slovensku sa mu páčilo, ale z 900 eurovej výplaty nedokázal vyžiť,“ opisuje zážitok zo služobky.

Zvedavá Nicholsonová využila situáciu a lekára zasypala množstvom otázok na aktuálne dianie v nemocniciach. Nedalo jej a spýtala sa aj, či počul o prípadoch, kedy lekári alebo zdravotníci predávali falošné potvrdenia o očkovaní. „Jasné, robia to. Stojí to 300 eur. Taký zdravotník bol aj v malackej nemocnici, vraj to predal asi 300 ľuďom. Prišli mu na to a vyhodili ho,“ prezradil zahraničný doktor o praktikách na Záhorí.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ján Drgonec
  2. Marek Krajčí v štúdiu RTVS.
  3. Europoslankyňa Nicholsonová so svojou mamou.
  4. Branislav Gröhling.

Europoslankyňa si teda kladie otázky, koľko takých ľudí je v nemocniciach a koľkí sú už mŕtvi. Tento týždeň chce tieto informácie poslať aj ministrovi zdravotníctva. „Nie sú nejako konkrétne, neviem mu dať mená, ani počty. Bolo by žiadúce tie informácie overiť a zistiť či a v akom rozsahu dochádza ku kšeftovaniu s potvrdeniami o očkovaní.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová prináša šokujúci príbeh o vakcínach. Ak je toto pravda, máme problém!

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti