eReport.sk
Naozaj len výmysly?
Predsedníčka EK Leyenová počas návštevy Pfizeru. Zdroj: tasr/ap

VIDEO Nemeckí občania žalujú výrobcov vakcín za trvalé poškodenie zdravia. Pfizer tvrdí, že ide o výmysly!

Naozaj len výmysly? Tak, ako tvrdí najväčší výrobca „proti covidových vakcín?“ Ktorý sa zbavil akejkoľvek zodpovednosti za nežiadúce účinky i úmrtia. Ešte predtým, ako štáty ich „vakcínami,“ začali očkovať svojich občanov. Išlo pritom o „vakcíny“ vyrobené úplne novým spôsobom. U ktorých môžeme naozaj len pochybovať, či boli (vzhľadom na dobu medzi vývojom a uvedeným na trh) naozaj dostatočne preverené rôznymi klinickými štúdiami. Navyše, ako sme sa už dozvedeli aj od samotnej zástupkyne Pfizeru, nikdy ich netestovali ani len na to, či naozaj dokážu zabrániť prenosu vírusu. To tvrdili len vládni činitelia, niektorí lekári a mainstreamové médiá. Presne tí istí, ktorí úboho mlčali potom, ako Pfizer priznal (túto jednu) pravdu.

Žaloba

Správu o hromadnej žalobe, čuduj sa svete, priniesla verejnoprávna televízia RTVS.

„Advokátske kancelárie v Düsseldorfe a vo Wiesbadene posudzovali takmer štyritísíc podaní z celého Nemecka. Len 185 prípadov uznali za vhodné pre žalobu. Koncom apríla sa začne prvý proces, v ktorom jedna žena žaluje firmu BioNTech okrem iného aj za vážne problémy so srdcom po očkovaní,“ uviedli v správach.

Nemecký minister

Zdravotníctva Karl Lauterbach mal ku kauze uviesť: „Musíme pružne skúmať vedľajšie účinky vakcín a možno povedať, že máme čoraz jasnejší obraz. Aby však nevznikol falošný dojem, treba upozorniť na to, že ťažké následky po očkovaní zaznamenali Inštitút Paula Ehrlicha či Európska lieková agentúra. Ide o necelý jeden prípad na 10-tisíc očkovaní. Nie je to teda až také bežné. Každého pacienta však potrebujeme urýchlene identifikovať, aby sme mu čo najskôr pomohli.“

Naozaj len výmysly?

RTVS poskytla aj oficiálne stanovisko firmy BioNTech. „V žiadnom z prípadov, ktoré sme skúmali, sa nepodarilo preukázať kauzálnu súvislosť medzi vzniknutou ujmou na zdraví a očkovacou látkou Comirnaty/BioNTech.“

Nuž, keď sme pri Nemecku. Najnovšie informácie o závažnej toxicite experimentálnych vakcín mRNA pre ľudský organizmus, priniesol časopis Vaccines.

V ňom bola uverejnená štúdia práve z Nemecka. „Očkovanie vakcínami mRNA spôsobilo viac poškodení na zdraví ako samotný covid,“ uviedli v nej nemeckí vedci.

Nie je tých „výmyslov“ trochu priveľa?

Okrem toho, že na závažné nežiadúce účinky „vakcín“ už poukázali i americké štátne orgány – FDA a CDC, Pfizer zažalovala bývalá vedúca klinických štúdií v tejto spoločnosti. Na svete je i švajčiarska žaloba.

Aby toho nebolo málo, štúdia, ktorá vznikla v Amerike, na základe vládnych údajov a štatistík, prináša ešte väčšie hrôzy.  V porovnaní s vakcínou proti chrípke spôsobuje očkovanie experimentálnymi vakcínami 57 násobný nárast spontánnych potratov.

Žiaľ tiež 38 násobný nárast pôrodov mŕtvych detí. A 1200 násobné zvýšenie gynekologických ochorení a abnormalít.

Bohorovnosť

Je teda pozoruhodné, alebo skôr bohorovné, že si Pfizer dovolí vyhlásiť, že „ani len v jednom prípade sa nedá dostatočne preukázať, že ich očkovanie stojí za zhoršením zdravia.“

Nuž ale žijeme v takom svete. Kde hlava štátu a vládni činitelia bohorovne vyhlási, že „vakcínou chránite nielen seba, ale aj iných.“ Aj keď na to tie vakcíny nik ani netestoval. Kde ich za miliardy eur z daní obyčajných môže von der Pfizer nakúpiť cez smsky ako pizzu, a to úplne beztrestne.

A nik sa nemusí nikomu za nič zodpovedať. V tomto kontexte je vlastne bohorovnosť Pfizeru úplne v poriadku.

Zdroj: RTVS, MZ SR- youtube, FDA, CDC,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nemeckí občania žalujú výrobcov vakcín za trvalé poškodenie zdravia. Pfizer tvrdí, že ide o výmysly!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti