tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Foto: instagram

Najznámejšia živá Barbie na svete opäť šokuje! Po operácii penisu ďalší zákrok

Najznámejšia živá Barbie, ktorá kedysi zdobila bulvár ako najznámejší živý Ken nebude so svojim vzhľadom asi nikdy spokojná. Opäť sa zverí do rúk odborníkov.

Jessica Alves (37), pred tým Rodrigo Alves pozná svet ako živú Barbie, ktorá kvôli tomu, aby mohla vyzerať tak ako vyzerá dnes, nemá problém podstúpiť hocičo. Pred tromi mesiacmi si dala preoperovať penis na vagínu. Bolestivé momenty po tejto operácii už má za sebou a ako sama tvrdí, už len čaká na toho správneho muža, ktorý by ju pripravil o panenstvo.

Aj keď najskôr išlo všetko hladko, Jessica má ďalší problém, s ktorým sa musí popasovať. Barbie pribrala a váha jej ukazuje 100 kíl. Preto uvažuje nad zákrokom, ktorý by jej zmenšil žalúdok. „Zvažujem žalúdočný bypass, pretože mám 100 kíl a neviem ich dať dole,“ povedala. Komplikácie jej spôsobila spomínaná operácia pohlavných orgánov a hormóny, ktoré musí po nej brať. Po nich pociťuje stále hlad a má chuť na čokoládu. Na základe toho začala rapídne priberať. Dokonca jej diagnostikovali obezitu.

Už čoskoro si opäť nechá upraviť prsia. Záleží jej na všetkých detailoch. „Moje súčasné prsia sú ďaleko od seba a príliš nízko, aby vyzerali dobre. Vždy musím nosiť push up podprsenku a veľmi ma to bolí,“ vysvetlila.

FOTO najznámejšej živej Barbie nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Jessica Alves


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najznámejšia živá Barbie na svete opäť šokuje! Po operácii penisu ďalší zákrok

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku