eReport.sk
Vyhlásenie generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku
Vyhlásenie generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku. Zdroj: fb.M.Žilinka

Na GP nahlásil anonym bombu. Žilinka odkazuje: Nezatrašíte nás!


V budove Generálnej prokuratúry bola dnes dopoludnia nahlásená anonymne bomba. Pracovníci boli evakuovaní, vonkajší priestor okolia budovy bol ohradený a strážený policajtami. Na miesto boli ihneď vyslaní aj pyrotechnici. K veci sa už vyjadril aj generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Elitný expremiér o elitných chlapcoch
  2. Je rozhodnuté!
  3. Skutok sa nestal
  4. Naozaj nezaujatá a nestranná?
  5. Samozvaná právna odborníčka
  6. Vláda strachu
  7. Na snímke z videa zlodejka počas krádeže.
  8. Skvelá vizitka pre Žilinku

„Samotné oznámenie o uložení výbušného systému bolo realizované elektronickou formou na príslušný štátny orgán v Trenčianskom kraji,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Bratislave Jana Šimunková.

Vyšetrovanie

Dodala, že obhliadka priestorov vykonaná pyrotechnikom bola ukončená s negatívnym výsledkom, bomba sa nepotvrdila. Polícia prípad vyšetruje.

„V súvislosti s prípadom o údajnom uložení výbušného systému v priestoroch Generálnej prokuratúry SR policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali na mieste všetky potrebné úkony, vrátane ktorých bola i evakuácia osôb,“ priblížila hovorkyňa.

Generálny prokurátor

Maroš Žilinka zareagoval na celú vec na sociálnej sieti. Stručným, ale výstižným odkazom: „Nezastrašíte nás!“ Na sociálnych sieťach, či v mediálnom priestore ho takmer denne atakujú viacerí vládni politici, najčastejšie predsedníčka 2% strany Veronika Remišová. Preto bol dnešný útok asi len otázkou času. Prezidentka ani odborníci z Hegerovej menšiny sa zatiaľ nevyjadrili. Ide pritom o veľmi vážny akt. Možno je to však v ich očiach v poriadku.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na GP nahlásil anonym bombu. Žilinka odkazuje: Nezatrašíte nás!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne