eReport.sk
Je to proti demokracii!
Dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Zdroj: tasr

Matúš Šutaj Eštok: Špinavé hry ministra Naďa po obvinení z korupcie

„Ide o dlhší status, ale chcem Vám popísať, ako minister za OĽaNO – Naď po obvinení z korupcie pri podozrivom tendri vtiahol do svojich špinavých politických praktík aj tie najodpornejšie metódy schránkovej firmy OĽANO.“ Píše na sociálnej sieti Eštok.

Zdroj: fb: Matúš Šutaj Eštok

Je to niečo neprípustné a nevídané aj na divoké spôsoby slovenskej politickej scény. Dokonca doteraz to bola silná káva aj pre samotné OĽaNO, ale ako im začína tiecť do topánok, odhodili všetky masky a ukazujú svoju pravú tvár.

Mohlo by vís zaujímať

  1. V popredí Jaroslav Naď (OĽaNO).
  2. Robert Fico (Smer-SD).
  3. Spolupracuje na nej s UKF
  4. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.

Neštítia sa ničoho a keď nevedia nájsť nič na opozičného politika z jeho politickej agendy, sú ochotní sa mu vkradnúť do jeho obývačky, spálne a časom možno aj detskej izby. Niečo podobné sa stalo nedávno mne. Na začiatku bol status, kde som upozornil, že Naď začal uvažovať o svojom odchode pravdepodobne preto, že čelí podozreniu z pochybného tendra za desiatky miliónov eur. Konkrétne ide o to, že vláda uvoľnila vyše 31 miliónov eur pre vojakov NATO na Sliači a v Lešti.

Majú za ne vybudovať kontajnerové mestečko a stanový kemping pre vyše 3000 ľudí. Už samotný fakt, že kontajnerové mestečko a stanový tábor stoja tri desiatky miliónov eur je naozaj pozoruhodný. Problém je však inde. Naď vraj prikázal priklepnúť zákazku priamym zadaním konkrétnej firme. Žiadny tender, žiadne porovnávanie ponúk.

Údajne sa proti tomu vzbúrili viacerí úradníci ministerstva, ale Naď si presadil svoje. Verejne som vyzval ministra obrany Naďa, aby vysvetlil prečo konkrétna firma dostane 31 miliónov za stanové mestečko, kto ju vybral a na základe akých kritérií a na čo všetko sa peniaze použijú. A aká prišla odpoveď po otázke redaktorky TV JOJ, že čo hovorí na moje podozrenia? Ani slovo o tendri, ale útok, v ktorom hrubo zneužil moju EX-manželku.

Politiku som so súkromím nikdy nemiešal a nebudem to robiť ani teraz, pretože ide len o ďalší výmysel OĽaNackého propagandistického oddelenia – nie je prvý a určite nebude posledný, ale mňa ľudia ako Matovič, Lipšíc, Mikulec, Hamran či Naď nikdy nezastrašia!

Iba najväčší krivák útočí v politike na svojho protivníka cez jeho súkromie. Ja som o EX-partnerke pána ministra tiež počul a čítal v bulvárnych médiách všeličo. Nikdy sa však neznížim na jeho úroveň a nebudem naňho útočiť cez ženu. „Takže pán minister mám pre vás jeden odkaz. Ja sa do vašich podozrivých tendrov za desiatky miliónov eur pre vopred vybrané firmy odteraz zahryznem ešte viac. Neprestanem poukazovať na vaše chyby a zlyhania a budem verejne hovoriť, že ste najneschopnejší minister obrany v histórii Slovenska. Vy a vaši rovnako neschopní politickí kolegovia si na mňa nakydajte vymyslenej špiny koľko len chcete. Ale keď sa potvrdia (nie len) moje podozrenia, budete to práve vy kto bude stáť v kúte a šúchať nohami.“ Uvádza na záver svojho statusu Eštok.

Zdroj: fb: Matúš Šutaj Eštok


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matúš Šutaj Eštok: Špinavé hry ministra Naďa po obvinení z korupcie

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti