eReport.sk
Igor Matovič. Foto: tasr

Matovič ostro kritizuje Čaputovú: Je to falošná a veľakrát aj zákerná žena!

Predseda vládneho hnutia OĽANO Igor Matovič by Zuzanu Čaputovú v ďalších voľbách za prezidentku SR nepodporil. Považuje ju za falošnú a zákernú. Slovensko by podľa neho malo hľadať lepšieho kandidáta.

Je to falošná a zákerná žena, tvrdí Matovič

„Považujem ju za falošnú a veľakrát zákernú ženu. Zažil s ňou dve stretnutia, o ktorých keby sa ľudia dozvedeli, by boli zhrození,“ povedal po rokovaní vlády Matovič. Zároveň však odsúdil vulgarizmy na adresu prezidentky z nitrianskeho protestu Smeru-SD.

Podľa Matoviča je prezidentka falošná a zákerná – Foto: Tasr

Matovič hovorí o mafii

Matovič si myslí, že by malo Slovensko hľadať lepšieho prezidentského kandidáta, ako je Čaputová. „Na druhej strane sa obávam, že tá fašisticko-mafiánska scéna sa zomkne a postaví nejakého silného kandidáta a nakoniec nám aj Čaputová bude dobrá. Ale bol by som rád, aby malo Slovensko väčšie ambície,“ uzavrel Matovič.

Bude vás zaujímať:

  1. Eduard Heger
  2. Peter Pellegrini počas tlačovej besedy.
  3. Sprava Peter Pellegrini a Richard Raši.
  4. Peter Pellegrini.
  5. Fico šokuje
  6. Manželka amerického prezidenta Jill Bidenová.
  7. Nie je demokracia ako demokracia
  8. Zľava Ladislavovi Kamenickému (Smer-SD) a Branislavovi Gröhlingovi (SaS) musel moderátor v diskusnej relácii Na telo ako prvým v histórii na chvíľu vypnúť zvuk.

Prezidentka Zuzana Čaputová zatiaľ nepovedala, či by opäť kandidovala na najvyšší post v štáte. Ak by sa pre opätovnú prezidentskú kandidatúru rozhodla, podporu by našla v SaS.

Zdroj: Tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič ostro kritizuje Čaputovú: Je to falošná a veľakrát aj zákerná žena!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php