eReport.sk
Zľava Ladislavovi Kamenickému (Smer-SD) a Branislavovi Gröhlingovi (SaS) musel moderátor v diskusnej relácii Na telo ako prvým v histórii na chvíľu vypnúť zvuk.
Zľava Ladislavovi Kamenickému (Smer-SD) a Branislavovi Gröhlingovi (SaS) musel moderátor v diskusnej relácii Na telo ako prvým v histórii na chvíľu vypnúť zvuk. Zdroj: screenshot video tv markíza

Markíza prvýkrát vypla politikov! Saskár tlačil na smeráka, aby sa ospravedlnil Čaputovej

Politici sa nie raz hádajú ako baby na rínku, čo platí aj o tých našich. Ale po prvý raz sa stalo, že ich hašterenie v priamom prenose jedna z televízií vypla.

Premiantmi v tomto smere sú podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický a minister školstva a člen strany SaS Branislav Gröhling. „Hrdinom“, ktorý ich pri hádaní vypol bol moderátor TV Markíza a relácie Na telo Michal Kovačič. Stalo sa tak kvôli tomu, že ich nedokázal utíšiť a v relácii sa tak nevedel posunúť vpred.

Pán Gröhling, vy ste farizej…

Dvojica debatujúca v štúdiu sa rozohrievala pri otázke moderátora koľko ľudí by na Slovensku išlo brániť svoju vlasť v prípade, že by sa u nás stalo niečo podobné ako na Ukrajine.

Potom Gröhling na Kamenického vytiahol prvomájový míting Smeru-SD v Nitre a urážky ľudí na adresu hlavy štátu Zuzany Čaputovej. Stalo sa tak pritom vo chvíli, keď exminister financií želal všetkým matkám, aj tej svojej do neba, ku Dňu matiek, všetko najlepšie. „Chcel by som zaželať všetkým matkám, je Deň matiek, všetko najlepšie! Takisto mojej mame do neba…,“ stihol povedať Kamenický, ďalej sa už nedalo, pretože Gröhling mu do toho takpovediac natvrdo skočil.

„Pán Kamenický, tak toto nemyslíte vážne!“ – pustil sa do podpredsedu Smeru-SD minister školstva akotaký rozzúrený tiger. „Vy ste stáli v Nitre, kde ste pozvážali ľudí z celého Slovenska na javisku a vulgárne ste urážali prezidentku,“ pokračoval Gröhling s tým, že požadoval od Kamenického, aby sa Čaputovej ospravedlnil, veď práve dnes, na Deň matiek, má na to podľa koaličného politika ideálnu príležitosť. „Ospravedlňte sa pani prezidentke, pretože máte jedinečnú príležitosť,“ naliehal Gröhling na podpredsedu Smeru.

Pán Gröhling, ja si vyprosujem aby ste toto rozprávali… Vy ste farizej.

Podpredseda Smeru-SD Mikuláš Kamanický

Kamenický to ale odmietol a snažil sa brániť aj tým, že šéf rezortu školstva nemá slovo, a že ho má nechať hovoriť, no len prilial olej do ohňa. „Počkajte, pán minister, vy nemáte slovo. Pán Gröhling, ja si vyprosujem aby ste toto rozprávali… Vy ste farizej,“ nedal sa zastaviť zase Kamenický.

„Poprosím réžiu, aby vypla zvuk oboch pánov, je to prvýkrát, čo musíme takéto niečo urobiť,“ dal po chvíli pokyn do réžie markizácky moderátor.

Related Posts

  1. Monika Beňová (Smer-SD).
  2. Rad Ľudovíta Štúra II. triedy si z rúk prezidentky preberá herečka Jana Oľhová.
  3. Na kombosnímke zľava Ľuboš Blaha a Zuzana Čaputová.

Zdroj: TV Markíza


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Markíza prvýkrát vypla politikov! Saskár tlačil na smeráka, aby sa ospravedlnil Čaputovej

Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti